Natalia Siwiec eksponuje pośladki w stroju sportowym

Natalia Siwiec pokazała efekty sportowych ćwiczeń. Na najnowszym nagraniu modelka odważnie pręży pośladki. "Boska" - piszą zachwyceni internauci.

Natalia Siwiec na Instagramie

Natalia Siwiec to jedna z najpopularniejszych polskich modelek. 39-latka pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami za pośrednictwem Instagrama. Dotychczas jej internetową bibliotekę zdjęć zaobserwowało ponad 1,3 mln internautów z całego świata.

Natalia chętnie dzieli się w mediach społecznościowych prywatnym i zawodowym życiem. Ostatnio jej wirtualna galeria wzbogaciła się o klip, na którym pochwaliła się efektami ćwiczeń.

Natalia Siwiec w stroju sportowym

39-letnia modelka wrzuciła do sieci krótki film, na którym zaprezentowała się w stroju sportowym. Na najnowszym nagraniu celebrytka podchodzi do lustra, a następnie eksponuje przed obiektywem swoje wdzięki. Z opisu posta możemy dowiedzieć się, że smukłą sylwetkę zapewnił jej pilates.

Reklama

Pod wpisem Natalii natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych obserwatorów. Większość z nich to same komplementy! "Jeju, jakie ciało!", "Super", "Bogini" - czytamy we wpisach oczarowanych internautów.

Natalia Siwiec: Kariera

Natalia Siwiec zdobyła popularność, gdy okrzyknięto ją "Miss Euro 2012". Dzięki temu celebrytka rozwinęła karierę w polskim show-biznesie. W 2014 roku wzięła udział w pierwszej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". 39-letnia modelka zagrała również w kilku polskich filmach, takich jak: "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" czy "Kolejne 365 dni". Prywatnie jest związana z Mariuszem Raduszewskim. Para wspólnie wychowuje 5-letnią córkę - Milę.

Autor: Hubert Wiączkowski

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama