Reklama

Monika Mrozowska odsłania ciało w wyjątkowej sesji. Internauci zachwyceni!

Monika Mrozowska aktywnie działa w mediach społecznościowych. Na Instagramie pokazuje chwile z życia rodzinnego i nie tylko. Ostatnio aktorka opublikowała zdjęcie będące efektem wyjątkowej sesji zdjęciowej. Głęboki dekolt przyciągnął wzrok fanów, a Mrozowska zebrała masę komplementów!

Monika Mrozowska o zmianach

Monika Mrozowska to aktorka, którą widzowie pamiętają z roli Majki w "Rodzinie zastępczej". Serial cieszył się ogromną popularnością, a fani produkcji chętnie sprawdzają, co słychać u ich ulubionych bohaterów. 

Od momentu zakończenia przygody z "Rodziną zastępczą" minęło już sporo czasu, a Monika Mrozowska sama stała się mamą: gwiazda ma czwórkę dzieci. Ojcem dwóch najstarszych córek jest Maciej Szaciłło, z którym aktorka była związana w latach: 2003-2012. 

Reklama

Następnie jej partnerem był Sebastian Jaworski, z którym ma syna Józefa. W zeszłym roku Mrozowska została mamą Lucjana, a jego ojcem jest Maciej Auguścik-Lipka.

Monika Mrozowska należy do grona gwiazd aktywnie działających w mediach społecznościowych, a Instagram wykorzystuje jako miejsce, w którym może wymieniać się z innymi swoimi refleksjami i doświadczeniem. W ostatnim czasie mama czwórki dzieci sporo miejsca poświęcała macierzyństwu, nierzadko publikując przy tym urocze fotografie z pociechami. Teraz zamieściła nieco inny wpis, jednocześnie "zdradzając", że w jej życiu nadchodzi czas zmian!

Monika Mrozowska zachwyca na Instagramie

Monika Mrozowska wprawdzie nie zdradziła konkretnie, nad jakim projektem pracuje, ale wyraźnie zaakcentowała, że jest on dla niej niezwykle ważny:

"Dziś zaczęło się spełniać jedno z największych marzeń mojego życia. Marzenie, do którego przygotowywałam się … 10 lat. Kiedyś myślałam, że będę je realizować z jakąś "bratnią duszą", "brakującą połówką jabłka", ale jakiś czas temu poczułam i zrozumiałam, że mam to zrobić sama, bo wtedy radość na mecie będzie nie do opisania. Dziś chce mi się tańczyć ze szczęścia (ale nie mam na to siły, potańczę jutro)."

W swoich dalszych słowach aktorka zachęcała internautki czytające jej wpis do tego, by zawalczyły o swoje marzenia i nie bały się ich realizacji. Do swojej wypowiedzi Mrozowska dodała także hipnotyzujący kadr powstały podczas jednej z sesji fotograficznych. Aktorka pozuje na nim w ciemnym stroju na ramiączkach, zakończonym dość głębokim dekoltem, a na jej twarzy maluje się szeroki uśmiech.

Co ciekawe, podobne ujęcia znalazły się na profilu serialowej Majki już wcześniej: aktorka opublikowała bowiem fotografie, tworząc krótki film. Oba wpisy zebrały sporo komplementów i ciepłych słów od internautów śledzących poczynania Mrozowskiej w sieci:

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Aleksandra Domańska nie jest już w związku z ojcem swojego dziecka

Oliwia Bieniuk topless! 19-latka zdecydowała się na śmiałą sesję!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL