Reklama

Marta Chodorowska kusi w ponętnym kadrze w bikini

Marta Chodorowska wkrótce znów pojawi się na szklanym ekranie, występując w nowych odcinkach popularnych produkcji. Zanim to jednak nastąpi, piękna aktorka będzie mogła poczytać liczne komplementy, które znalazły się pod jej zdjęciami z wakacji! Jak gwiazda "Rancza" i "M jak miłość" prezentuje się w bikini? Odpowiedź poniżej!

Marta Chodorowska to aktorka doskonale znana serialowej publiczności. Jako żywiołowa Klaudia Kozioł – córka Wójta (Cezary Żak) podbiła serca widzów „Rancza”. Od 2017 roku występuje w „Pierwszej miłości”, a w minionym sezonie dołączyła do innej popularnej produkcji z uczuciem w tytule: „M jak miłość”. Już wiadomo, że w „Mjm” grana przez nią bohaterka – Julia – jeszcze bardziej skomplikuje dotychczas poukładane życie Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) Budzyńskich.

Reklama

O tym, jak potoczą się dalsze losy pięknej prawniczki, widzowie „Emki” dowiedzą się już po wakacjach! Podczas gdy fani gwiazdy czekają na nowe odcinki produkcji z jej udziałem, ona sama czerpie z urlopu pełnymi garściami. Marta Chodorowska wybrała się bowiem w zagraniczną podróż po Danii, a swoją eskapadę ochoczo relacjonuje w mediach społecznościowych.

Marta Chodorowska na wakacjach

Marta Chodorowska, która prywatnie jest mamą kilkuletniego syna Władysława, Skandynawię zwiedza wraz z najbliższymi. Plan podróży dotychczas obejmował zarówno wycieczki oraz podziwianie zapierających dech w piersi miejsc, jak i relaks nad wodą. W jednym z niedawnych wpisów aktorka zdradziła, że podróżnikom "udało się wstrzelić w okno pogodowe", a ona miała okazję do tego, by założyć bikini! Pamiątkowa fotografia zasiliła instagramowe konto Chodorowskiej, a internauci nie szczędzili komplementów.

Marta Chodorowska dołączyła do grona osób "znanych i lubianych", które postanowiły odpocząć poza granicami kraju. A Wy, dokąd w wakacje wybieracie się najchętniej?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL