Marcelina Zawadzka w seksownej bieliźnie. "Przepiękna jak zawsze"

Marcelinę Zawadzką na Instagramie śledzi prawie 650 tys. obserwatorów. Gwiazda dzieli się z nimi życiem prywatnym i nie boi się publikować najbardziej odważnych kadrów. Tym razem zaprezentowała na sobie dwa komplety bielizny. "Nie mogłam się zdecydować, które zdjęcie jest najlepsze!" - napisała.

Marcelina Zawadzka to Miss Polonia z 2011 roku, która umiejętnie przekuła sukces na wybiegu w dynamicznie rozwijającą się karierę telewizyjną. W minionych latach pojawiła się w takich programach, jak m.in. "Pytanie na śniadanie", "Bake Off - Ale ciacho!" i "The Voice Poland". 

W 2020 roku zakończyła współpracę z Telewizją Polską, stawiając na działalność jako influencerka. Niedawno Marcelina Zawadzka znów pojawia się na szklanym ekranie, współpracując z telewizją Polsat - od zeszłego roku jest współprowadzącą program "Farma", a partneruje jej Ilona Krawczyńska.

Reklama

Marcelina Zawadzka w bieliźnie

Marcelina Zawadzka od zawsze dzieliła się wieloma prywatnymi chwilami ze swojego życia na Instagramie, gdzie śledzi ją prawie 650 tys. obserwatorów. To także jej sposób na zarobek, prezenterka podejmuje się różnych współprac, reklamując produkty marek na swoim profilu. Nie inaczej było tym razem. Marcelina Zawadzka zapozowała w dwóch kompletach bielizny.

Gorące zdjęcia zachwyciły fanów. W komentarzach zaczęli wybierać zdjęcie, które im się najbardziej podoba. "Przepiękna jak zawsze", "Piękna", "Wszystkie są wspaniałe" - czytamy.

Zobacz też:

Ewa Skibińska: Nagie piersi? Odważne zdjęcia? Nie wstydzi się niczego

Ania Starmach przeszła metamorfozę. Co za zmiana!

Małgorzata Socha zachwyca na nowym zdjęciu!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy