Reklama

Marcelina Zawadzka kusi w pomarańczowym bikini!

Marcelina Zawadzka znowu podbija sieć! Na Instagramie prezenterki, aktorki i modelki pojawiło się nowe zdjęcie, które spodobało się fanom! "Cudowna", "Najpiękniejsza", "Super zdjęcia, ślicznotka!", "No to teraz w Tajlandii jeszcze piękniej niż zwykle" to tylko niektóre z komplementów, jakie prawili Marcelinie Zawadzkiej w komentarzach.

Marcelina Zawadzka w stroju kąpielowym

Marcelina Zawadzka ma za sobą intensywny czas. Piękna Miss Polonia z 2011 roku znakomicie odnalazła się w roli prezenterki telewizyjnej, stając się współprowadzącą program: "Farma". Już wiadomo, że drugi sezon - nad którym w ostatnim czasie pracowała - niebawem zagości w TV! Tymczasem piękna modelka postanowiła na chwilę zmienić otoczenie i wraz z partnerem udała się w zagraniczną podróż. Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner odwiedzili m.in. Hua Hin - miasto znajdujące się nad Zatoką Tajlandzką. Urokliwe miejsce stało się idealnym tłem do wakacyjnych fotografii, które następnie znalazły się na Instagramie; gospodyni "Farmy" zaktualizowała bowiem swój profil, publikując nowe ujęcia.

Reklama

Marcelina Zawadzka: Gorące zdjęcia na Instagramie

Marcelina Zawadzka zaprezentowała się m.in. w pomarańczowym bikini, nie zapominając przy tym o dodatkach. Modelka dobrała modne okulary przeciwsłoneczne, kapelusz z dużym rondem oraz kolorową narzutkę - całość dała prawdziwy efekt wow! W opisie do wakacyjnych kadrów modelka wspomniała m.in. o tym, jakie emocje towarzyszą jej podczas dalekiej wyprawy:

Marcelina Zawadzka korzystająca z uroków wakacji to widok, który nie mógł przejść w sieci bez komentarza. Prezenterka otrzymała mnóstwo komplementów, które przeplatały się z odpowiedziami na zadane przez nią pytanie:

Jak widać, "znani i lubiani" coraz śmielej wybierają zagraniczne destynacje na letni wypoczynek. A jakie są Wasze ulubione wakacyjne kierunki?

Autor: Sabina Obajtek

"Słoneczny Patrol": Chciała upodobnić się do Pam Anderson. Wydała 250 tys. zł. na operacje

Kasia Cichopek zabiera dzieci i wyjeżdża. Skąd taka decyzja?

Aleksandra Żebrowska urodziła. Pokazała zdjęcie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL