Reklama

Małgorzata Kożuchowska wypoczywa na wakacjach! Pozuje w bikini

Aktorka, podobnie jak wiele innych gwiazd polskiego show-biznesu, wyjechała na wakacje. Małgorzata Kożuchowska korzysta z zakończenia sezonu teatralnego i dodała zdjęcie z urlopu, które spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem internautów.

Małgorzata Kożuchowska – kariera

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiego aktorstwa. 51-latka zapisała się w pamięci widzów dużego i szklanego ekranu wieloma znakomitymi występami. Sporą rozpoznawalność przyniosła jej rola w serialu "M jak miłość", w którym przez ponad dekadę wcielała się w Hankę Mostowiak. 

Później przyszedł czas na inne telewizyjne projekty, spośród których można wymienić m.in. "Rodzinkę.pl", "Prawo Agaty" czy "Drugą Szansę". A to nie wszystkie tytuły z Kożuchowską w obsadzie!

Małgorzata Kożuchowska na Instagramie

Małgorzata Kożuchowska prywatnie jest szczęśliwą żoną Bartłomieja Wróblewskiego, którego poślubiła w 2008 roku. Sześć lat później na świat przyszedł syn pary, Jan Franciszek. 

Reklama

Dziś 51-letnia aktorka pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami za pośrednictwem konta na Instagramie, które dotychczas przyciągnęło uwagę ponad 1,1 mln internautów z całego świata. Gwiazda poprzez media społecznościowe często dzieli się ciekawostkami ze swojego prywatnego i zawodowego życia.

Małgorzata Kożuchowska w stroju kąpielowym

Małgorzata Kożuchowska opublikowała nowe zdjęcie, które od razu przykuło uwagę użytkowników sieci. Wszystko dlatego, że 51-latka pozuje na nim w niebeskim stroju podczas zażywania kąpieli w błękitnej wodzie. Aktorka zdradziła w podpisie, że jej wakacyjna publikacja nie pojawiła się przypadkowo.

"Zakończyłam właśnie sezon teatralny! I teraz będę się "byczyć"... Żartowałam! Co planujecie na wakacje? Morze, góry? Zostajecie w domu? A może nie macie w tym roku wakacji? PS. Zdjęcie zaproponował mi telefon w albumie pt. (UWAGA!) "LATO. LATA LECĄ"... Także tak, haha"

Fani Kożuchowskiej natychmiast odnieśli się do jej słów i zostawili po sobie mnóstwo miłych komentarzy:

"Kto taką nazwę albumu wymyślił?"

"Pani Gosiu, wygląda Pani kwitnąco. My może zrobimy dzieciom wakacje i wylecimy gdzieś w sierpniu. Pozdrawiam"

"Super zdjęcie, ja w lipcu jadę nad morze. Pozdrawiam"

"Życzę miłego wypoczynku i pozdrawiam"

Autor: Hubert Wiączkowski

Zobacz też:

Aleksandra Hamkało zupełnie nago w zmysłowej sesji

Natasza Urbańska kusi nagim ciałem

Wiktoria Gąsiewska w bikini. Rozprasza kierowców?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL