Reklama

Magdalena Boczarska nago na Instagramie!

Magdalena Boczarska wzięła udział w pracach nad wyjątkowym kalendarzem - egzemplarze trafiły już na licytację, a dochód zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Boczarska - jako modelka - stanęła przed obiektywem fotografki Aldony Karczmarczyk całkiem nago, zasłaniając się jedynie rękoma.

Magdalena Boczarska to aktorka obecna w świecie polskich filmów i seriali już od dłuższego czasu. Na swoim koncie ma występy w takich produkcjach jak m.in.: "Lejdis", "39 i pół", "Pod powierzchnią" i w wielu innych. Spory rozgłos przyniosła jej również rola Michaliny Wisłockiej w filmie: "Sztuka kochania", w którym została poruszona kwestia cielesności.

O tym, że 43-letnia gwiazda jest dumna ze swojego ciała, świadczyć może jej ostatnia aktywność na Instagramie. Magdalena Boczarska pokazała bowiem zdjęcie, na którym pozuje nago.

Instagram aktorki zasilił śmiały kadr ukazujący gwiazdę pozującą bez ubrań. "Naturalnie piękna" ,"Zachwycająca", "mega sexy" - można przeczytać w komentarzach.

Reklama

Magda Boczarska rozgrzała internet!

W opisie do fotografii Magdalena Boczarska zaapelowała do internautów, pisząc:

Sensualny kadr przedstawiający aktorkę w stroju Ewy trafił prosto w serca internautów, którzy w komentarzach nie szczędzili komplementów:

Magdalena Boczarska to jedna z gwiazd biorących udział w pracach nad kalendarzem. W projekcie organizowanym przez grupę ATM udział wzięli również m.in.: Bartosz Gelner, Gabriela Muskała, Jacek Poniedziałek, Katarzyna Warnke oraz Marianna Gierszewska.

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL