Klaudia El Dursi kusi w bieliźnie. Opublikowała gorące nagranie znad basenu

Klaudia El Dursi znowu zauroczyła internautów. Tym razem wrzuciła nagranie znad basenu, a pod postem na Instagramie od razu posypały się komentarze.

Klaudia El Dursi na Instagramie

Klaudia El Dursi dzięki prowadzeniu programu "Hotelu Paradise" stała się jedną z najgorętszych gwiazd polskiego show-biznesu. Praca przy popularnym reality show przysporzyła jej dużego rozgłosu i zainteresowania mediów. O popularności modelki i prezenterki telewizyjnej najlepiej świadczą liczby w social mediach. Tylko na Instagramie egzotyczna piękność zgromadziła już 835 tysięcy obserwatorów.

Klaudia El Dursi w bieliźnie

Klaudia El Dursi regularnie dzieli się w mediach społecznościowych nowymi wpisami. Chętnie pokazuje tam kulisy swojej pracy - podczas zdjęć do "Hotelu Paradise" obszernie relacjonuje to, co dzieje się na planie. Choć obecnie program nie jest nagrywany, 33-latka nie może narzekać na brak zawodowych obowiązków. Jako modelka wciąż bierze udział w kolejnych sesjach fotograficznych. Niedawno uczestniczyła w kolejnej - czym także nie omieszkała pochwalić się na Instagramie. Wrzuciła tam gorące nagranie znad basenu, nad którym pozowała do nowych zdjęć.

Reklama

Nagranie, na którym ubrana jedynie w prześwitującą bieliznę w odcieniu mocnego różu modelka kokietuje i uwodzi bez pamięci, zrobiło wśród fanów gwiazdy "Hotelu Paradise" prawdziwą furorę. Obserwatorzy nie mogli powstrzymać się od komplementów.

Autor: Maria Staroń

Zobacz też:

Córka Artura Żmijewskiego zdradziła, jak jej ojciec zareagował na 'coming out'

Miłość rozkwitła na planie serialu. Nie tylko oni dali się ponieść uczuciom

Marzena Kipiel-Sztuka apeluje do internautów. "Możecie zrobić komuś przykrość"

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia El Dursi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy