Reklama

Katarzyna Zielińska w bikini pozdrawia z wakacji! Fani zachwyceni [foto]

Katarzyna Zielińska postanowiła udać się na zasłużone wakacje. Aktorka wypoczywa w pięknym miejscu, o czym może świadczyć jej najnowsza aktywność w mediach społecznościowych. To właśnie tam pojawiły się nowe zdjęcia z gwiazdą w roli głównej!

Katarzyna Zielińska z mężem na wakacjach

Katarzyna Zielińska spakowała walizki i wyruszyła w wakacyjną podróż, dołączając do grona gwiazd wypoczywających poza granicami kraju. Piękna aktorka wybrała malownicze miejsce, jednak - jak dotąd - nie zdradziła szczegółów wyprawy. Wiadomo, że towarzyszy jej mąż - Wojciech Domański.

3 sierpnia para świętowała dziewiątą rocznicę ślubu, a teraz zakochani wspólnie delektują się urokami wakacji. Na wspomnianą wyprawę gwiazda znana z takich seriali, jak m.in. "Barwy szczęścia", "O mnie się nie martw" czy "Zawsze warto" "zabrała" także internautów, a wszystko dzięki internetowym relacjom.

Reklama

Zielińska aktywnie działa bowiem w mediach społecznościowych, gdzie "raportuje", jak wygląda jej codzienność. Nie mogło więc zabraknąć uroczych migawek i krótkich filmików z urlopu, a piękna aktorka zaprezentowała się publiczności w wakacyjnym wydaniu.

Katarzyna Zielińska w stroju kąpielowym na Instagramie

Katarzyna Zielińska jest znana ze swojej przebojowości, energii i poczucia humoru. Na wakacjach postawiła jednak na "chwilę dla siebie", sięgając po magazyn i udając się na relaks pod palmami.

Właśnie tak została "uchwycona" przez migawkę aparatu, a uwagę zwraca również jej strój - Kasia Zielińska w momencie wykonywania zdjęcia miała bowiem na sobie dwuczęściowy kostium kąpielowy.

"No fajnie jest" - skwitowała krótko w opisie.

Znacznie bardziej wylewni byli internauci, którzy nie pozwolili na to, by sekcja komentarzy świeciła pustkami. Prym oczywiście wiodły komplementy. Obok miłych słów pojawiło się również sporo życzeń udanego wypoczynku.

"No i tak powinno być! Miłego wypoczynku!!!", "Wspaniale", "Czysty relaks... to jest piękne umieć wypoczywać", "Spokojności i radości", "Również życzymy udanego urlopu!" - piszą fani Katarzyny Zielińskiej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL