Reklama

Kasia Dziurska pokazuje pupę. "Ale ciało"

Kasia Dziurska doskonale wie, jak rozpalić zmysły fanów. 34-latka wrzuciła na Instagrama nowe zdjęcie, na którym odważnie odsłania pośladki. "Ale ciało" - piszą zachwyceni obserwatorzy.

Kasia Dziurska: Kim jest?

Kasia Dziurska jest trenerką personalną, która zdobyła rozpoznawalność dzięki występom w programach rozrywkowych. W 2018 roku zatańczyła z Tomaszem Barańskim w "Tańcu z Gwiazdami" i zajęła drugie miejsce. Rok później dotarła do finałowej trójki w show "Dance Dance Dance".

34-latka czasami zasiada na kanapach programów śniadaniowych, w których wypowiada się jako ekspertka fitness. Prywatnie jest zaręczona z kulturystą, Emilianem Gankowskim. Para podobno poznała się na siłowni.

Kasia Dziurska na Instagramie

Trenerka personalna doskonale wie, jak podtrzymać zainteresowanie swoją karierą. Kasia Dziurska aktywnie prowadzi instagramowe konto i niemal codziennie wzbogaca je o nowe kadry. Jej internetową bibliotekę zdjęć zaobserwowało dotychczas prawie 450 tys. użytkowników sieci.

Reklama

Instruktorka fitness często dzieli się z internetową publiką wyjątkowymi migawkami, które pobudzają wyobraźnię. Ostatnio 34-latka przyciągnęła uwagę obserwatorów wakacyjną fotografią, która uzupełniła jej profil na Instagramie. Dlaczego? Sami zobaczcie!

Kasia Dziurska odsłania pośladki

Kasia Dziurska wróciła wspomnieniami do urlopu spędzonego w słonecznej Dominikanie. Gwiazda opublikowała gorący kadr, na którym spędza czas w wodzie, mając na sobie jedynie skąpy strój kąpielowy. Uwagę użytkowników przyciągnęła nie tylko atrakcyjna figura celebrytki, ale także wyeksponowane pośladki.

Na reakcję ze strony internautów nie trzeba było czekać długo. Pod wpisem trenerki natychmiast pojawiło się mnóstwo komplementów od zachwyconych obserwatorów. "O rany! Umarłam! Kaśka, wymiatasz! Ale ciało", "Rewelacyjnie", "Najpiękniejsza", "Co za ciało!", "Wyglądasz jak milion dolarów" - czytamy pod postem 34-latki.

Autor: Hubert Wiączkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL