Reklama

Kasia Dziurska pokazuje pośladki na basenie

Kasia Dziurska zachwyca na wakacjach na Dominikanie. 34-latka pokazała nowe zdjęcie, na którym pręży pośladki w skąpym bikini. "Ciało jak bogini" - komentowali zachwyceni obserwatorzy.

Kasia Dziurska - kariera

Kasia Dziurska stała się popularna dzięki występom w programach rozrywkowych. W 2018 roku zajęła drugie miejsce w "Tańcu z Gwiazdami". Rok później odniosła kolejny sukces w tanecznym show, ponieważ dotarła do finałowej trójki w "Dance Dance Dance".

34-letnia celebrytka często gości też w programach śniadaniowych, gdzie przedstawia swoje opinie jako ekspertka od fitnessu. Prywatnie jest zaręczona z Emilianem Gankowskim, którego podobno poznała na siłowni.

Kasia Dziurska na Instagramie

Kasia Dziurska prężnie rozwija swoje profile w mediach społecznościowych. Największą popularnością cieszy się jej konto na Instagramie, które dotychczas zainteresowało ponad 440 tys. fanów z całego świata.

Reklama

Trenerka fitness często dzieli się w sieci swoją największą pasją, którą bez wątpienia jest sport. W jej wirtualnej galerii nie brakuje też wakacyjnych pocztówek, a ostatnia z nich rozpaliła zmysły internautów. Dlaczego?

Kasia Dziurska w bikini odsłania pośladki

Kasia Dziurska wyleciała z narzeczonym na gorące wakacje do Dominikany. Następnie gwiazda zrzuciła ubrania, wskoczyła w skąpy strój kąpielowy i wybrała się na basen. Tam zapozowała przed obiektywem aparatu i śmiało wyeksponowała pośladki.

Użytkownicy sieci błyskawicznie zareagowali na publikację 34-latki i obsypali ją lawiną komplementów. "Cudo", "Perfekcja", "Zdjęcia przepiękne", "Jakie ciało, jak bogini miłości Afrodyta" - czytamy w komentarzach pod wakacyjną migawką.

Autor: Hubert Wiączkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL