Kasia Dziurska odsłoniła pośladki. "Jaka figura"

Kasia Dziurska zamieściła na Instagramie nowy kadr, na którym wykonuje szpagat, pozując w stroju kąpielowym. "Cudowna" - piszą fani.

Kasia Dziurska: Szpagat w stroju kąpielowym

Kasia Dziurska podzieliła się ostatnio na Instagramie zdjęciem, które zrobiono jej podczas wakacji w Dominikanie. 34-letnia celebrytka wykonuje na nim szpagat, mając na sobie strój kąpielowy.

Uwagę części internautów przykuła wysportowana sylwetka i wyeksponowane pośladki. Pod postem gwiazdy w ekspresowym tempie pojawiły się komentarze. Większość z nich to komplementy. "Mega zdjęcie", "Cudowna", "Pięknie", "Wow, jaka figura i zgrabne nogi", "Super forma" - pisali fani.

Kasia Dziurska na Instagramie

Dziurska doskonale wie, jak podtrzymać zainteresowanie swoją karierą. 34-latka chętnie dzieli się z internetową publiką zdjęciami z życia prywatnego.

Reklama

Celebrytka często zamieszcza też w mediach społecznościowych motywujące wpisy, które mają zachęcić jej obserwatorów do zwiększenia aktywności fizycznej. Dotychczas internetową bibliotekę zdjęć Kasi zaobserwowało ponad 445 tysięcy osób.

Kasia Dziurska: Kariera

Kasia Dziurska jest trenerką personalną i influencerką. Ogólnopolską rozpoznawalność przyniosły jej występy w programach rozrywkowych. W 2018 roku celebrytka dotarła do finału "Tańca z Gwiazdami", w którym wraz z Tomaszem Barańskim zajęła drugie miejsce.

Dziurska niedawno trafiła do grona uczestników show TVN7 pt. "Perfect Picture". Prywatnie jest związana z kulturystą, Emilianem Gankowskim. W kwietniu 2019 roku para poinformowała o zaręczynach.

Autor: Hubert Wiączkowski

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dziurska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy