Kaja Paschalska w bikini. Ale dekolt!

Kaja Paschalska pokazała nowe zdjęcia, na których pozuje w stroju kąpielowym. Instagram zasiliły iście wakacyjne kadry, a gwiazda serialu "Klan" zaprezentowała się w odważnym wydaniu. Uwagę przykuwa m.in. głęboki dekolt, który sporo odsłonił!

Kaja Paschalska w stroju kąpielowym

Kaja Paschalska to gwiazda wielu talentów. Od samego początku pojawia się w serialu "Klan", co oznacza, że jej przygoda z produkcją trwa już 25 lat! Jako Ola Lubicz: córka Krystyny (Agnieszka Kotulanka) i Pawła (Tomasz Stockinger) skradła serca widzów, dorastając na ich oczach. Obecnie bohaterka grana przez Paschalską jest żoną Rafała Woźniackiego, którego gra Marcin Kwaśny.

Kaja Paschalska to także utalentowana wokalistka, dla której występy na muzycznej scenie także nie są obce. W 2015 roku wzięła udział w programie: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Reklama

Aktorka aktywnie działa także w mediach społecznościowych, a jej Instagram aktualnie obserwuje ponad 45 tys. użytkowników sieci. W ostatnim czasie Paschalska podzieliła się iście wakacyjnymi fotografiami, pozując w jasnym kostiumie kąpielowym.

Kaję Paschalską z głębokim dekoltem

Kaja Paschalska w ostatnim czasie raczy internetową publiczność nieco odważniejszymi fotografiami. Po publikacji ukazującej ją nad morzem, teraz nadszedł czas na kolejne "letnie szaleństwo" przed obiektywem aparatu!

Piękna gwiazda zrobiła sobie dwa ujęcia typu selfie. Niesforne loki, błysk w oku i promienny uśmiech: tak 36-latka zaprezentowała się internetowej publiczności! Uwagę przykuwa także dość głęboki dekolt oraz delikatny wisiorek ozdabiający ciało aktorki.

Nowe zdjęcia Kai Paschalskiej szybko zwróciły uwagę internautów, którzy nie omieszkali pozostawić wielu komplementów.

"Fantastycznie wyglądasz", "Petarda", "Kobiecość", "Ty wyglądasz na 20 lat Kaja", "Ależ Ty piękna" - pisali fani aktorki.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Kaja Paschalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy