Julia Wieniawa w bieliźnie w całej Polsce? To część walentynkowej kampanii

Julia Wieniawa pochwaliła się na Instagramie nowymi zdjęciami z sesji zdjęciowej. Aktorka pozowała w różowym komplecie bielizny, co nie przeszło w sieci bez echa. Jak na takie kadry zareagowali internauci?

Julia Wieniawa niejednokrotnie udowadniała, że jest kobietą wielu talentów. Występuje w filmach i serialach, działa na rynku muzycznym, a także ochoczo podejmuje coraz to nowe projekty: słowem - jest nie do zatrzymania! Mimo natłoku obowiązków piękna gwiazda nie zapomina o swoich fanach: aktywnie działa na Instagramie, gdzie chętnie publikuje rozmaite kadry "zdradzające", jak wygląda jej życie. 

Julia Wieniawa reklamuje bieliznę

Konto Wieniawy na Instagramie obecnie obserwuje już zawrotna liczba użytkowników - to ponad dwa miliony! Właśnie ich oczom ukazała się niedawno gorąca galeria fotografii, na których aktorka pozuje w różowej bieliźnie. W taki sposób Julia zakomunikowała, że rozpoczęła współpracę z pewną marką bieliźnianą.

Reklama

Rozpuszczone włosy, delikatny makijaż i dopasowany komplet różowej bielizny - nic dziwnego, że Julia Wieniawa w takim wydaniu rozgrzała internet do czerwoności! 

Nikodem Rozbicki wspiera Julie Wieniawę

Sekcja komentarzy w mig zapełniła się komplementami, a głos zabrał m.in. Nikodem Rozbicki, który przez pewien czas był partnerem gwiazdy. Para ogłosiła rozstanie pod koniec listopada zeszłego roku, publikując enigmatyczny wpis: "Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź. Pozdro z Londynu"!

Teraz wiele wskazuje na to, że Rozbicki wspiera Julię w jej działaniach, gratulując jej pod najnowszym postem. Wśród komentarzy pojawiło się także mnóstwo komplementów, w tym m.in.: "Przepięknie wyglądasz"; "Petarda"; "Julia, to chyba najlepsza Twoja sesja ever. Wyglądasz zabójczo"; "Ale sztos".

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy