Reklama

Joanna Jabłczyńska zachwyciła w weselnej kreacji. Odsłoniła nogi i dekolt

Joanna Jabłczyńska była ostatnio gościem na weselu. Z tej okazji postanowiła podzielić się kilkoma kadrami z uroczystości na Instagramie. Fotografie gwiazdy wzbudziły zachwyt wśród internautów, którzy nie mogli wyjść z podziwu.

Joanna Jabłczyńska gra, śpiewa, tańczy, dubbinguje, jeździ na rowerze i... udziela porad prawnych! Serialowym widzom znana jest przede wszystkim jako Marta Hoffer z serialu "Na Wspólnej", lecz swoją karierę zaczęła dużo wcześniej, jako ośmiolatka. Była członkinią zespołu dziecięcego Fasolki. Potem przez wiele lat prowadziła "Teleranek", a następnie programy interaktywne na antenie stacji ITV. Grała w serialach ("Trzy szalone zera"), teledyskach i reklamach, dubbingowała blisko 40 kreskówek, ale największą popularność przyniosła jej TVN-owska telenowela. 

Reklama

Joanna Jabłczyńska zachwyciła stylizacją

Ostatnio Jabłczyńska była weselnym gościem, a kadry z tego wydarzenia pojawiły się w jej internetowej galerii. Gwiazda wybrała krótką, podkreślającą jej figurę sukienkę w kolorze różowym. Z kolei na poprawinach pojawiła się w fioletowej kreacji.  

Uwagę obserwatorów przykuły przede wszystkim bardzo zgrabne nogi aktorki. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL