Reklama

Joanna Jabłczyńska w bieliźnie! Odsłoniła ciało na zmysłowych zdjęciach

Joanna Jabłczyńska Ostatnio pochwaliła się nowymi kadrami z niezwykle zmysłowej sesji zdjęciowej. Aktorka przed obiektywem z dumą zaprezentowała seksowną bieliznę. Skąpa stylizacja sporo odsłania. Efekty współpracy z fotografką Teresą Falkowską spotkały się z niezwykle entuzjastyczną reakcją internautów.

Joanna Jabłczyńska nie przestaje zachwycać. Ostatnio w swojej wirtualnej galerii aktorka zamieściła kilka zmysłowych ujęć. Czarno-białe zdjęcia zrobiły niemałe wrażenie na internautach!

Joanna Joabłczyńska na zmysłowych kadrach

Jabłczyńska jest obecna w rodzimych mediach od wielu lat. Aktorka dorastała na oczach widzów, a debiutowała już jako kilkulatka. Od tego czasu wzięła udział wcieliła się w dziesiątki ról serialowych, teatralnych i filmowych. Największą rozpoznawalność dała jej postać Marty z "Na Wspólnej".

36-latka regularnie udziela się na Instagramie, by być w stałym kontakcie z wielbicielami. W jej wirtualnej galerii znajdziemy relacje z realizacji kolejnych projektów zawodowych czy codzienności. Ostatnio pochwaliła się nowymi kadrami z niezwykle zmysłowej sesji zdjęciowej.

Jabłczyńska pokazała zdjęcia w bieliźnie! Fani zachwyceni

Reklama

Czarno-białe zdjęcia wywołały niemałe poruszenie. Fani aktorki błyskawicznie zostawili pod nimi wiele serduszek i komentarzy. Wśród nich nie brakowało imieninowych życzeń i słów zachwytu:

Autor: Katarzyna Solecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL