Izabella Krzan pokazała kadr z gorącej sesji. Fani zachwyceni

Izabella Krzan pochwaliła się w sieci kadrem wykonanym podczas jednej z sesji fotograficznych. Piękna współprowadząca: "Pytanie na śniadanie" stanęła przed obiektywem w stroju, który sporo odsłonił! "Super stylówka" - nie mogli się nachwalić internauci.

Izabella Krzan o planach na święta

Izabella Krzan spakowała walizki! Tuż po zakończeniu pracy nad wydaniem "Pytania na Śniadanie" piękna modelka pochwaliła się na Instagramie, że w planach jest już jej świąteczna podróż do rodzinnego Olsztyna.

"Krzan is coming to town (ang. przyjeżdża do miasta)! Tylko zamiast sań – autem, a renifery zamieniam na dwa a’la shihtzu. Olsztynie, nadciągam!" – zdradziła w najnowszym wpisie.

Reklama

Swoją wypowiedź prezenterka wzbogaciła również o fotografię ukazującą ją w nieco innym niż zwykle wydaniu. Na kadrze pochodzącym z sesji zdjęciowej Izabella Krzan zaprezentowała się w czarnym zestawie. Top podkreślający biust, luźna marynarka oraz krótka spódnica – wszystko to znakomicie wyeksponowało zgrabną figurę modelki.

Izabella Krzan: Komplementy od internautów

Izabella Krzan w wersji "black" trafiła w gusta internautów, o czym mogą świadczyć pozostawione przez nich "ślady"! Mowa oczywiście o komentarzach pojawiających się pod wspomnianym wpisem. Próżno szukać tu słów krytyki, a królują komplementy!

Rośnie również licznik wirtualnych "serduszek" – każde kliknięcie to wyraz sympatii pozostawiany przez użytkowników sieci.

Izabella Krzan i programy telewizyjne

Izabella Krzan dba o to, by na jej instagramowym koncie nie było nudno! Piękna Miss Polonia z 2016 roku chętnie publikuje rozmaite kadry, tym samym nieco uchylając rąbka tajemnicy na temat tego, jak wygląda jej życie. 

Już od momentu otrzymania tytułu "miss" Krzan aktywnie działa w show-biznesie: w 2017 roku została reporterką programu: "Pytanie na śniadanie", a także znalazła się w gronie gospodarzy teleturnieju: "Koło fortuny". Początkowo towarzyszył jej Rafał Brzozowski, a od 2019 roku u boku Krzan pojawia się Norbi.

Przygoda Izy Krzan z "Pytaniem na śniadanie" nabrała tempa: w lutym zeszłego roku modelka została współprowadzącą, tworząc parę z Tomaszem Kammelem. Publiczność "PnŚ" pokochała duet: "Krzamel", a odcinki z udziałem wspomnianych prowadzących gromadzą przed telewizorami sporą publiczność.

Izabella Krzan na Instagramie zdradza również, jak spędza czas wolny. Wśród fotografii zamieszczanych przez modelkę znaleźć można m.in. migawki z wakacji lub rozmaitych wyjazdów. Na niektórych fotografiach widać także bliskich Krzan: mamę i partnera.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Izabella Krzan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy