Iza Miko w nowym nagraniu. Ma przekaz dla fanów
Izabella Miko, polska aktorka i tancerka, która niedawno wzięła udział w popularnym show "Taniec z Gwiazdami", znana jest ze swojej otwartości w mediach społecznościowych. Gwiazda często dzieli się z fanami życiem prywatnym i pokazuje, że "instagramowy świat" wcale nie jest taki idealny, jak się wszystkim wydaje.
W ostatnim wpisie na Instagramie aktorka podzieliła się swoimi doświadczeniami z zębami. Gwiazda jest w trakcie robienia implantów i obecnie nosi tymczasową protezę. W nagraniu pokazała fanom, jak wygląda ze sztucznymi zębami oraz bez!
"Jestem w procesie robienia sobie implantów (...), ale to jest szybkie przypomnienie, że 'idealne' zęby, które widzisz w mediach społecznościowych, często są tylko maską" - mówi.
"Porównywanie się to pułapka - nigdy z tym nie wygrasz. Lubię się śmiać, kiedy mam problemy, ponieważ to mnie i innych ludzi wzmacnia. Jeśli masz problem z czymś trudnym, spróbuj się z tego śmiać, podziel się nim - ponieważ pokazując swój ból, pomagasz komuś innemu poczuć się mniej samemu" - dodała aktorka.
Wpis Miko spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. W komentarzach ludzie gratulowali jej odwagi i podziwiali ją za naturalność.
Zobacz też: "Pierwsza miłość": Paweł trafia do aresztu. Wychodzą na jaw szokujące fakty







