Hanna Żudziewicz niemal nago w zaawansowanej ciąży

Hanna Żudziewicz jest w ciąży! Uczestniczka programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" pokazała nowy kadr z sensualnej sesji zdjęciowej. Tancerka z dumą prezentowała ciążowe krągłości, pozując bez ubrań.

Hanna Żudziewicz w ciąży

Zwyciężczyni minionej edycji programu "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami" - Hanna Żudziewicz - szykuje się do jednej z najważniejszych, życiowych ról. W Dzień Matki tancerka i jej partner Jacek Jeschke (również znany z "TzG") poinformowali, że spodziewają się dziecka! Niedługo później narzeczeni zdradzili płeć malucha, już wiadomo, że będzie to dziewczynka.

Od momentu ogłoszenia radosnej nowiny Hanna Żudziewicz, która w tanecznym show partnerowała m.in.: Piotrowi Mrozowi, Mateuszowi Banasiukowi oraz Robertowi Wabichowi, chętnie publikuje urocze kadry "z brzuszkiem". Tym razem finalistka "Tańca z Gwiazdami" zamieściła na Instagramie sensualny kadr pochodzący z profesjonalnej sesji fotograficznej. Piękna przyszła mama zapozowała w odważnym wydaniu, okrywając nagie ciało jedynie lekko prześwitującym, szerokim materiałem.

Reklama

Hanna Żudziewicz na Instagramie

Wspomniany kadr Hania Żudziewicz opatrzyła opisem, w którym pośrednio nakreśliła termin porodu - obecnie tancerka jest w siódmym miesiącu ciąży.

"Cisza przed burzą. 7 miesiąc. 3 trymestr. Nasze spotkanie coraz bliżej" - napisała.

Magnetyczna fotografia nie mogła przejść w sieci bez echa, a internauci po raz kolejny zwrócili się w stronę przyszłej mamy, pisząc: "Ślicznie... Wyglądasz obłędnie!", "Cudowna", "Bogini", "Przepiękna i zmysłowa", "Olśniewająco wyglądasz w tej stylizacji", "Magiczne zdjęcie".

Hanna Żudziewicz niebawem dołączy do grona "sławnych mam", a na swoje pociechy czekają również m.in.: Aleksandra Żebrowska i Magdalena Lamparska.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Żudziewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy