Reklama

Ewa Skibińska w bikini! Fani zachwyceni figurą pięknej aktorki

Ewa Skibińska od lat zachwyca nie tylko talentem aktorskim, ale i urodą. 59-latka wciąż może się pochwalić doskonałą figurą. Ostatnio na jej profilu instagramowym pojawił się kadr, który wprost zachwycił fanów! Aktorka zapozowała w samym bikini i rozgrzała internet...

Ewa Skibińska na Instagramie

Ewa Skibińska popularność i sympatię zyskała dzięki takim serialom jak "Na dobre i na złe" czy "Pierwsza miłość". Od lat jest związana również z Teatrem Powszechnym w Warszawie. Aktorka chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją prawie 14 tysięcy użytkowników. Aktorka publikuje treści związane zarówno z życiem zawodowym, jak i prywatnym. Ostatnio wzięła udział w ważnej akcji "Topfreedompl", która miała na celu o równość w prawach do odsłaniania klatki piersiowej niezależenie od płci. Zaangażowani walczą również o zaprzestanie seksualizowania kobiecych piersi w kontekście karmienia. Ewa zapozowała wówczas topless, zasłaniając biust jedynie małym transparentem. Odważny gest aktorki sprawił, że akcja zyskała rozgłos, a fani byli zachwyceni. 

Reklama

Figura jak marzenie

Chociaż aktorka ma już 59 lat, to nie można jej odmówić atrakcyjnej sylwetki. Jak wiele polskich gwiazd, Ewa postanowiła zrelaksować się nad Bałtykiem. Z tej okazji zamieściła na swoim instagramowym profilu ujęcie, na którym odpoczywa na plaży w czarnym bikini. Zapozowała tyłem do obiektywu, pozwalając na to, aby wiatr rozwiał jej włosy. W tle widać spokojne morze oraz błękitne niebo. Fani od razu zwrócili uwagę na opaleniznę aktorki oraz piękną figurę.

"Ale ciało!";

"Pani Ewo, jest pani niesamowita";

"Piękny widok" - komentują fani.

Autor: Iga Chmielewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama