Ewa Skibińska jak nastolatka. Zachwyciła na gali Polsatu

Trudno uwierzyć, że Ewa Skibińska skończyła już 59 lat. Znakomita aktorka wygląda jak nastolatka, ale ciężko na to pracuje - regularnie ćwiczy i stara się nie jeść byle czego. Na instagramowym koncie z dumą prezentuje swoje zdjęcia, niekiedy mocno roznegliżowane. Ostatnio gwiazda zachwyciła na gali z okazji 30-lecia Telewizji Polsat.

Ewa Skibińska: Nie boi się pokazywać swojego ciała

Jakiś czas temu Ewa Skibińska wyznała w rozmowie z Katarzyną Pawlicką z WP, że nagłówki w stylu "Nie założyła bielizny", "Pokazała się w prześwitującej sukience", "Ewa Skibińska bez stanika" nie robią już na niej wrażenia.

"Życie dzieli się na rzeczy ważne i nieważne. Dla mnie nagłówki zaliczają się do tej drugiej kategorii. Wiem, czym rządzi się tabloid, rozumiem te mechanizmy. Ale mam też duże poczucie humoru, więc zdarza się, że jakiś szczególnie finezyjny mnie rozbawi" - stwierdziła.

Zupełnie inaczej zachowuje się jednak w stosunku do komentarzy zwykłych użytkowników, zwłaszcza tych hejterskich. "Cenzuruję swoje media społecznościowe. Gdy reakcja mi się nie podoba, wyłączam komentarze. Zdaję sobie sprawę, że to właśnie z Instagrama i Facebooka osoby, które oglądają mnie w teatrze czy kinie, mogą dowiedzieć się czegoś więcej. To taka nasza prywatna gazeta, więc mam prawo ją wydawać i kreować, jak mi się podoba. Lubię mieć wpływ na jej kształt, dopilnować, by został zachowany pewien poziom" - zapewniła w wywiadzie z WP.

Reklama

Aktorka od dłuższego czasu nie boi się prezentować swojego ciała w mediach społecznościowych, często na roznegliżowanych zdjęciach. "Każdy ma inne granice. Moje nie zostają wówczas przekroczone, ponieważ pracuję ciałem. Media nie kłamią, gdy piszą 'Skibińska lubi swoje ciało'. Kocham je, dopieszczam i uważam, że trzeba o nie bardzo dbać, bardzo uważać. Z jednej strony mądrze akceptować, z drugiej pracować nam nim" - wyznała.

Ewa Skibińska zachwyciła na gali Polsatu

Ostatnio Ewa Skibińska pojawiła się na uroczystej gali zorganizowanej z okazji 30-lecia Telewizji Polsat. Aktorka wyglądała zniewalająco, o czym można się przekonać w jej mediach społecznościowych, gdzie wrzuciła kilka zdjęć z tego wydarzenia.

"Klasa sama w sobie", "Jest pani niesamowicie piękna" - pisali zachwyceni fani artystki w komentarzach.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Skibińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy