Reklama

Edyta Herbuś w bieliźnie i stroju z piórek. Rozgrzała sieć

Edyta Herbuś podzieliła się na Instagramie zdjęciem z nowego projektu. Na fotce fani mogą zobaczyć aktorkę w bieliźnie i w stroju z piórek. "Ideał kobiecości" - piszą internauci.

Edyta Herbuś: Nowa rola

Edyta Herbuś, aktorka, tancerka, uczestniczka 2. i 4. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", zwyciężczyni drugiego Konkursu Tańca Eurowizji, udziela się także na Instagramie. Jej profil śledzi już 245 tysięcy użytkowników sieci, z którymi artystka dzieli się szczegółami na temat swojego życia prywatnego i zawodowego. Nie brakuje tam także obszernych wpisów, przemyśleń i rozmów na rozmaite tematy. Herbuś zaraża obserwatorów pozytywną energią i zdradza kulisy swojej codzienności. Na profilu nie brakuje także zmysłowych ujęć z wakacji czy przygotowań do roli.

Reklama

Aktorka przedstawiła fanom bohaterkę, w którą ma okazję wcielić się w ramach kolejnej produkcji. Kadry opatrzyła krótkim: "JUDY. Tak się moja nowa bohaterka wyłania... Ma w sobie wolność, urok i fantazję. A co najważniejsze, żyje poza utartymi schematami i za tę odwagę lubię ją najbardziej!". Przed lustrem stanęła w niebieskiej bieliźnie i "topie" z piórek. Herbuś zachwyciła figurą i szerokim, czarującym uśmiechem.

Edyta Herbuś: Pod jej wpisem pojawiło się wiele pochwał

Internauci nie mogą wyjść z podziwu, a świadczą o tym pozytywne opinie, które wręcz zasypują sekcję komentarzy. Komplementom nie ma końca. Błyskawiczna reakcja fanów, wirtualne serduszka i masa pochlebstw mówią same za siebie.

Na InstaStories pojawiły się ujęcia zza kulis, gdzie, jak przyznaje artystka, przyszedł czas na próbę z rekwizytami. Tekst zapamiętany: "Wszystko w główce", a postać staje się jej coraz bliższa: "Dziś czuję, że moja bohaterka już się we mnie rozgościła".

Autor: Małgorzata Durmaj

Zobacz też:

Wołodymyr Zełenski poderwał swoją żonę na kasetę wideo

Zmysłowa Klaudia El Dursi zachwyca na zdjęciu! "Petarda"

Marcelina Ziętek: Internauci określili ją mianem bogini! Zachwyca na Instagramie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL