Reklama

Edyta Herbuś pokazuje uroczą fotografię! Rodzinna sielanka

Edyta Herbuś lubi dzielić się z obserwującymi ją na Instagramie fanami przemyśleniami na różne tematy oraz często pokazuje fragmenty swojego prywatnego życia. Ostatnio opublikowała uroczą rodzinną fotografię.

Artystka pokazała, jak wyglądał jej weekend w gronie najbliższych. Rodzinny czas, uśmiech i dobra zabawa - "To był piękny, rodzinny dzień" - tłumaczy tancerka. Urocze kadry obiegły sieć. "Piękne księżniczki", "Cudne dziewczyny" - komentują fani.

Edyta Herbuś i wyjątkowy rodzinny weekend

Edyta Herbuś chętnie dzieli się szczegółami na temat swojej codzienności. Na profilu, obserwowanym przez 245 tysięcy użytkowników sieci, nie brakuje ujęć z życia prywatnego i zawodowego artystki. Aktorka odważnie mówi o swoich uczuciach, przemyśleniach, porusza ważne społecznie tematy. Fanów stara się zarażać pozytywną energią i uczy, jak cieszyć się z nawet najmniejszych rzeczy. W jej wirtualnej galerii zdjęć wielokrotnie pojawiały się kadry z wakacji, zza kulis, w domowym zaciszu czy w rodzinnym gronie.

Reklama

Tak było również i tym razem, kiedy Edyta Herbuś opublikowała relację z weekendu w towarzystwie najbliższych. Tancerka, uczestniczka 2. i 4. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", zwyciężczyni drugiego Konkursu Tańca Eurowizji, gwiazda produkcji filmowych i telewizyjnych, takich jak: "Jak pokochałam gangstera", "Pierwsza miłość", "7 uczuć", "Klan" i in., zapozowała razem z dwiema dziewczynkami.

Edyta Herbuś: "To był piękny, rodzinny dzień"

Wydaje się, że dobrej zabawie nie było końca, a szerokie uśmiechy towarzyszyły gościom i głównym bohaterkom wydarzenia przez cały słoneczny dzień. "Komunijne szaleństwo", jak wskazuje artystka, sprawiło, że miniony weekend był dla aktorki wyjątkowy. Na wpis: "Jak samopoczucie przy pięknej pogodzie? Uwielbiam Cię kochana za Twoją miłość do rodziny", odpowiada: "To był piękny, rodzinny dzień. Ślemy pozdrowienia". Nie zabrakło także "zabiegów odmładzających", którym to określeniem Herbuś nazwała czas spędzony razem z najmłodszym.

Pogoda i humor zdecydowanie dopisały! "Piękna ta niedziela" - czytamy w jednej z relacji na Instagramie.

Autor: Małgorzata Durmaj

Zobacz też:

Natalia Siwiec śmiało pokazuje biust

Klaudia Halejcio rozpala w sieci! Gwiazda pozuje bez koszulki

Michał Chorosiński wybaczył żonie zdradę i dziecko z innym

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL