Edyta Herbuś nago. Zmysłowy kadr zachwycił internautów

Edyta Herbuś podzieliła się na Instagramie zdjęciem ukazującym ją w śmiałej odsłonie. Piękna tancerka tym razem pozowała do zdjęcia bez ubrań. W komentarzach nie mogło zabraknąć komplementów!

Edyta Herbuś to kobieta wielu talentów. Taniec, aktorstwo, angażowanie się w rozmaite projekty telewizyjne i nie tylko – to tylko ułamek z tego, czym zajmuje się 41-letnia gwiazda. O tym, że Edyta Herbuś znakomicie odnajduje się zarówno na tanecznym parkiecie, jak i przed obiektywem aparatu, wiadomo już od dawna. W ostatnim czasie aktorka utwierdziła swoich internetowych obserwatorów w tym przekonaniu, publikując kadr pochodzący z sesji foto. Czarno-biały kadr ukazuje będącą w negliżu Herbuś, która okrywa się jedynie białym prześcieradłem.

Reklama

W opisie do wspomnianej fotografii jej bohaterka życzyła instagramowej publiczności dobrego dnia, a ci odwdzięczyli się istną lawiną komplementów:

Edyta Herbuś wspomniała również, że wspomniane zdjęcie wykonała zaprzyjaźniona pani fotograf: Magda Turowska.

Edyta Herbuś: Kariera i życie prywatne

Edyta Herbuś w sieci cieszy się sporą popularnością – obecnie jej profil śledzi już ponad 250 tysięcy obserwatorów. Aktorka i tancerka jest obecna w świecie show-biznesu już od dłuższego czasu; w 2003 roku pojawiła się m.in. w serialu: „Plebania”, a rok później zagrała w „Kryminalnych”. Na swoim koncie ma również role w takich produkcjach, jak m.in.: „Na Wspólnej”, „Klan”, „Samo życie” i „Pierwsza miłość”.

Edyta Herbuś może pochwalić się wieloma osiągnięciami na tanecznym parkiecie: jest trzykrotną mistrzynią Polski w formacjach tanecznych oraz dwukrotną zdobywczynią pucharu Polski. Herbuś występowała także w programie: „Taniec z Gwiazdami”, dwukrotnie docierając do półfinału. Dodatkowo w 2008 roku – wraz z aktorem Marcinem Mroczkiem – zwyciężyła 2. Konkurs Tańca Eurowizji.

Edyta Herbuś prywatnie jest szczęśliwie zakochana - jej partnerem jest z Piotr Bukowiecki.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy