Reklama

Edyta Herbuś eksponuje pośladki w bikini. Tancerka rozpaliła sieć!

Edyta Herbuś opublikowała kilka zdjęć ze słonecznego wyjazdu do Kalifornii. Tak pozdrawia z gorących wakacji! Pocztówki z malowniczej okolicy zachwyciły obserwatorów tancerki. Aktorka prezentuje się w dwuczęściowym stroju kąpielowym, dzieli się swoją pozytywną energią i zbiera same komplementy!

Edyta Herbuś to wszechstronnie utalentowana polska artystka. Aktorka, znana z produkcji, takich jak: "Jak pokochałam gangstera", "Pierwsza miłość", "7 uczuć", "Klan", tancerka, której ogólnopolską rozpoznawalność przyniósł udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", zwyciężczyni Konkursu Tańca Eurowizji - udziela się także w sieci. Jej profil na Instagramie na bieżąco śledzi 246 tysięcy obserwatorów, wyczekujących na coraz to kolejne publikacje ze strony celebrytki. 41-latka chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami, doświadczeniami, pozytywną energią oraz uczy, jak doceniać nawet najmniejsze rzeczy.

Reklama

Edyta Herbuś na Instagramie

Herbuś pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Internauci aktywnie angażują się w udostępniane materiały: zadają rozmaite pytania, opowiadają własne, osobiste historie, a także komentują publikowane przez gwiazdę treści. W jej wirtualnej galerii zdjęć nie brakuje fotografii prezentujących kulisy zawodowych projektów, jak i kadrów ze słonecznych wyjazdów w rajskie, malownicze miejsca. 

Herbuś: Znów poczułam tę MOC

Najnowsza seria zapierających dech w piersiach kadrów zachwyca prosto ze słonecznej Kalifornii. Aktorka w dwuczęściowym stroju kąpielowym, na tle wzburzonej wody, tańczy z kolorową chustą na wietrze. Nieopisana radość, taniec i zjawiskowy krajobraz przyciągają wzrok.

Dalej artystka wyjaśnia, na czym opiera się wspomniana zmiana.

Zdjęcia zostały opatrzone hasztagami, wśród których wyróżnia się: #CityofAngels (pol. Miasto Aniołów), #Iamready (pol. Jestem gotowa), #passion (pol. pasja), #newbeginnings (pol. nowe początki).

Edyta Herbuś "wskoczyła" w bikini i odsłoniła swoją figurę. Internauci nie szczędzą pochlebnych opinii. Sypią się komplementy i sympatyczne wpisy. Wierni wielbiciele urody i osobowości tancerki nie mogli przejść obojętnie obok prezentowanych materiałów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL