Dorota Gardias w czarnym body. "Śliczna jak zawsze"

Dorota Gardias po raz kolejny podgrzała atmosferę na swoim Instagramie. Zamieściła zdjęcie, na którym odsłoniła ciało, zakładając czarne body. Fani są pod wrażeniem jej figury, co pokazali w komentarzach.

Dorota Gardias w czarnym body

Na Instagramie Doroty Gardias znowu zrobiło się gorąco! Dziennikarka zamieściła w swojej internetowej galerii zdjęć wyjątkowy kadr. Na czarno-białej fotografii pozuje w body, które idealnie podkreśla jej sylwetkę i odsłania nogi.

Nic dziwnego, że post zebrał rzeszę zachwyconych fanów, którzy natychmiast zaczęli komplementować gwiazdę w komentarzach. "O wow!", "Śliczna jak zawsze", "Hot", "Piękne zdjęcie", "Cud i miód" - pisali fani.

Dorota Gardias: Kim jest?

Dorota Gardias to polska dziennikarka, modelka i prezenterka pogody. Startowała również w wielu konkursach piękności. Od lat związana jest ze stacją TVN. Brała udział w popularnych programach rozrywkowych: w 2009 roku sięgnęła po Kryształową Kulę, zwyciężając "Taniec z Gwiazdami". Wystąpiła też w "Azja Express", stanowiąc parę z Katarzyną Domeracką. W 2022 roku widzowie mogli podziwiać Dorotę Gardias w programie "Mask Singer".

Reklama

Oprócz kariery w mediach telewizyjnych, dziennikarka obecna jest na platformach społecznościowych, chociażby na Instagramie. To właśnie tam dzieli się kadrami ze swojego życia prywatnego, zbierając dość pokaźne grono fanów - Dorotę Gardias na Instagramie obserwuje aż 226 tysięcy osób, które aktywnie komentują zamieszczane przez nią treści. Warto dodać, że na jej tablicy pojawiają się też posty o ważnej tematyce - kobieta jest propagatorką badań profilaktycznych, gdyż sama przeszła operację usunięcia guza piersi.

Autor: Hubert Drabik

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Gardias
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy