Denise Richards jest zachwycona OnlyFans. Ma ogromne wsparcie córki

Aktorka Denise Richards wyraziła swój zachwyt platformą OnlyFans. Jej córka, Sami Sheen, która również prowadzi własne konto na tym serwisie i "wspiera" nowe przedsięwzięcie swojej mamy. "To dla mnie sposób na wyrażanie siebie" - mówi 51-letnia gwiazda.

OnlyFans to platforma, na której po wykupieniu dostępu, fani mogą oglądać nagie zdjęcia celebrytów. 51-letnia Denise Richards, uruchomiła konto na OnlyFans w zeszłym tygodniu, wkrótce po tym, jak 18-letnia córka Sami rozpoczęła działalność w tym serwisie.

"Tak naprawdę nie zdawałam sobie sprawy, jak działa ta strona" — mówi Denise Richards "People". "Myślę, że ta platforma naprawdę pozwala twórcom komunikować się z fanami w bardziej dynamiczny sposób i być prawdziwym, autentycznym "ja". To bardzo bezpieczna strona, dla osób powyżej 18 lat. Możesz robić, co chcesz. Pozwoliło mi to nawiązać lepszą interakcję z fanami."

Reklama

Denise Richards mówi także, że chce użyć swojego konta, aby "nawiązać kontakt" ze swoimi fanami. 

"Robię tam wszystko" – mówi. "Chcę pokazywać sytuacje, które mają miejsce za kulisami, związane z modą i urodą, i wszystkim innym. Myślę, że sama możliwość robienia tego jest naprawdę cudowna."

Po dołączeniu do platformy Richards, która pobiera 25 dolarów miesięcznie za ekskluzywny dostęp do treści, podziękowała swoim fanom za wsparcie.

"Hej kochani. Próbuję rozgryźć tę stronę. Wszystko jest dla mnie nowe. Jestem nieco przytłoczona, ale wdzięczna za całą miłość i wsparcie!" – napisała.

Gwiazda wypowiedziała się także na temat wsparcia, które otrzymuje od jej 18-letniej córki.

"Ona niesamowicie wspierała mnie, gdy dołączyłam do OnlyFans (...) To dla mnie sposób na wyrażanie siebie w sposób, w jaki nie jestem w stanie na innych platformach. Naprawdę uważam, że to wspaniała strona".

Denise Richard zdemoralizowała córkę?

Gdy 18-letnia Sami Sheen ogłosiła, że założyła konto na Only Fans, jej ojciec, aktor Charlie Sheen nie powstrzymał się przed komentarzem:

"Ma teraz 18 lat i mieszka z matką. To nie wydarzyło się pod moim dachem. Nie pochwalam tego, ale ponieważ nie mogę temu zapobiec, namawiałem ją, by zachowała klasę, była kreatywna".

Jego była żona, Denise, wypowiadała się na ten temat w nieco bardziej przychylnych słowach.

"Sami ma 18 lat i ta decyzja nie była uzależniona od tego, w czyim domu mieszka. Jako rodzic mogę ją tylko prowadzić i ufać jej osądowi, ale to ona podejmuje własne decyzje" - skomentowała aktorka, kontrując wypowiedź byłego męża.

Zobacz też:

Kirsten Dunst i Jesse Plemons pobrali się!

Emma Corrin o swojej tożsamości płciowej. "Jestem gdzieś pośrodku"

Demi Moore zachwyca w bikini. Nie do wiary, że ma 59 lat!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Denise Richards | Sami Sheen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy