Dagmara Kaźmierska w skąpym bikini! Celebrytka szaleje na plaży

Dagmara Kaźmierska zasłynęła dzięki udziałowi w programie TTV - "Królowe życia". Celebrytka zyskała tysiące fanów i dość dobrze radzi sobie w mediach społecznościowych. Ostatnio na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, które zachwyciło jej fanów.

Dagmara Kaźmierska: Popularność

O Dagmarze Kaźmierskiej głośno zrobiło się kilka lat temu, kiedy dołączyła do programu emitowanego przez stację TTV. Dość szybko stała się jedną z największych gwiazd programu, a przy okazji celebrytką, dzięki czemu mogła zacząć również poszerzać swoje zasięgi w mediach społecznościowych. Dziś na Instagramie śledzi ją ponad milion osób.

"Królowa" lubi czerpać z życia pełnymi garściami. Zwiedza świat i ciągle próbuje nowych rzeczy. Swoimi doświadczeniami dzieli się z fanami w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad milion osób! Tym razem udostępniła fotografię z wakacji w Egipcie. To kraj, w którym Dagmara Kaźmierska bywa regularnie. Tym razem jednak zwyczajne wylegiwanie się na plaży zamieniła w coś ekstremalnego.

Reklama

"Królowa życia" zachwyca

W najnowszym wpisie zdradziła, że przymierza się do kitesurfingu!

"Trochę się cykam, ale MUSZĘ, co by do kostuchy powiedzieć: ŻYCIE MIAŁAM PETARDĘ , MOŻESZ STARĄ ZABIERAĆ!" - napisała "Królowa życia".

Internauci zwrócili uwagę nie tylko na ekstremalny pomysł Dagmary Kaźmierskiej. Ich wzrok przykuł strój, w jakim pokazała się celebrytka. Kobieta ma na sobie kuse bikini w zwierzęcy wzór, które ledwo przykrywa jej opalone ciało. Dobrany krój podkreśla figurę 47-letniej Dagmary Kaźmierskiej. W komentarzach zawrzało.

"Jesteś boska, uwodzicielska... I uwielbiam Cię słuchać i oglądać. Dużo zdrowia i szalej na całego.";

"Jesteś Dagmarko moją idolką, potrafisz żyć jak nikt. Też bym tak chciała, ale królowa jest tylko jedna, pozdrawiam i kochaj, ile wejdzie!";

"Boska";

"Petarda kobieta!" - piszą internauci w komentarzach.

Autor: Katarzyna Krzyżak-Litwińska

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy