Córka Bogusława Lindy w odważnych kadrach. Co na to tata?

Aleksandra Linda od jakiegoś czasu coraz śmielej wkracza w świat show-biznesu. Choć początkowo zajmowała się głównie modelingiem, tak jak jej mama Lidia Popiel, ostatecznie swoją przyszłość postanowiła związać z aktorstwem, idąc w ślady słynnego ojca. 30-latka jest aktywna na Instagramie, na którym nie boi się zamieszczać odważnych kadrów.

Aleksandra Linda poszła w ślady znanych rodziców

Aleksandra Linda, córka Bogusława Lindy i fotografki Lidii Popiel, poszła w ślady mamy i przez lata związana była głównie ze światem mody. Na ściankach pokazywała się rzadko, ale zawsze przyciągała uwagę fotoreporterów. W 2017 roku postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie. 

Zadebiutowała na wielkim ekranie u boku samego Popka w filmie "Totem". Dwa lata później zagrała w produkcji "Diablo. Wyścig o wszystko". Wystąpiła również w niewielkiej roli u boku ojca w filmie "Psy 3. Ostatnia krew". W wywiadach zarzekała się, że to nie sławny ojciec załatwił jej rolę w filmie. "Trafiłam tam z castingu. Skontaktowałam się z panem reżyserem Władysławem Pasikowskim i otrzymałam zaproszenie na przesłuchania" - mówiła w rozmowie z "Życiem na gorąco".

Reklama

Dzieci serialowych gwiazd, które zaczynają karierę w modelingu

Skromne początki córki gwiazdora kina

Linda nie chciała budować swojej kariery na popularności rodziców, z tego względu bardzo szybko wyprowadziła się z domu rodzinnego. Jako nastolatka przeniosła się z Warszawy do Krakowa i rozpoczęła samodzielne życie. Do Krakowa przeniosła się, by rozpocząć naukę w liceum aktorskim. 

Bardzo chciała się usamodzielnić w związku z tym planowała podjąć pracę jako kelnerka. Ze skromnej pensji udało jej się wynająć kawalerkę, którą dzieliła z koleżanką. Niski czynsz (200 zł) okupiła jednak fatalnymi warunkami mieszkaniowymi. Dziś wciąż walczy o kolejne role i dba o swój rozwój. Nie poddaje się w dążeniu do osiągnięcia celów i pracuje nad tym, by widzowie kojarzyli ją przez pryzmat jej zawodowego dorobku, a nie tylko przez znane nazwisko.

Odważne stylizacje

Dziewczyna jest również aktywna w mediach społecznościowych. Choć nie ma jeszcze masy obserwatorów, co jakiś czas dzieli się efektami sesji zdjęciowych. Aktorka i modelka udowodniła już, że nie boi się odważniejszych kadrów. 30-latka chętnie prezentuj swoją piękną sylwetkę. 

Aleksandra Linda: Śladami sławnego ojca. Jej życie nie zawsze było kolorowe

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Bogusław Linda | Aleksandra Linda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama