Cara Delevingne zachwyca w Paryżu! Przezwyciężyła kryzys?

Cara Delevingne pierwszy raz pojawiła się publicznie po tym, jak świat obiegło nagranie, które zmroziło jej fanów. Modelka uświetniła swoją obecnością wydarzenie Cara Loves Karl, odbywające się w ramach paryskiego Tygodnia Mody. Gwiazda wyglądała zjawiskowo i aż trudno uwierzyć, że prawdopodobnie niedawno przeszła poważne załamanie. Czyżby wyszła już na prostą?

W połowie września w mediach społecznościowych pojawiło się niepokojące nagranie, ukazujące modelkę. Fani wyrazili wtedy swoje obawy związane ze stanem Cary Delevingne. Uważają oni, że gwiazda przyjmuje narkotyki. Na wspomnianym filmie modelka chodzi boso i potyka się o własne nogi.

Carę można również zobaczyć, jak zaciąga się papierosem i bawi się z psem siedząc na poboczu drogi. Przez cały film nerwowo chodzi i dziwnie się zachowuje. Ponoć wideo zostało nagrane wkrótce po tym, jak została wyrzucona z prywatnego odrzutowca rapera Jaya-Z.

Reklama

Ostatnie zdjęcia modelki mogą jednak napawać optymizmem - gwiazda zachwyciła bowiem na evencie w Paryżu. 

Cara Delevingne: Kim jest?

Cara Delevingne urodziła się 12 sierpnia 1992 roku w Londynie. Jej największym marzeniem w dzieciństwie było zostanie gwiazdą Disneya. 

Wychowywała się w londyńskiej dzielnicy Belgravia, uchodzącej za jeden z najlepiej prosperujących rejonów stolicy Wielkiej Brytanii, a jej rodzina ma arystokratyczne pochodzenie. Dwóch przodków gwiazdy pełniło funkcje Lordów Mayorów - burmistrzów londyńskiego city, natomiast jej dziadkiem jest sir Jocelyn Stevens, prezes organizacji English Heritage i właściciel magazynu "Queen". To m.in. dzięki jego pomocy Delevingne już w wieku 10 lat zadebiutowała w sesji zdjęciowej dla "Vogue Italia".

Mimo to aktorka i modelka nie wspomina swojego dzieciństwa jako łatwego - przez cały okres nauki w szkole zmagała się z problemami. W wywiadzie dla "Vogue’a" wyznawała:

Wybawieniem z choroby okazał się być dla niej modeling - w 2009 roku w wieku 17 lat poszła w ślady swojej siostry, Poppy, i podpisała kontrakt z agencją Storm, która wcześniej wypromowała Kate Moss. W latach 2010-2014 pojawiała się w większości rankingów na największe gwiazdy modelingu. 

Od 2012 roku zaczęła pojawiać się na dużym ekranie. W drobnej roli zadebiutowała u boku Keiry Knightley jako księżna Sorokina w adaptacji powieści Lwa Tołstoja "Anna Karenina". Aktorstwo spodobało się Delevingne tak bardzo, że oficjalnie porzuciła modeling w 2015 roku, by skupić się na karierze aktorskiej. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Cara Delevingne | tydzień mody

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy