Reklama

Cara Delevingne uzależniona od narkotyków? Fani zaniepokojeni

Cara Delevingne to 30-letnia modelka i aktorka, o której w ostatnich miesiącach jest głośno, lecz nie za sprawą jej występów. Fani są zaniepokojeni jej dziwnym zachowaniem, najpierw na czerwonym dywanie podczas wielkich wydarzeń, a teraz podejrzeniem, że przyjmuje narkotyki. Plotki się nasiliły po wypłynięciu do sieci nagrania, na którym celebrytka zatacza się.

Cara Delevingne: Kim jest?

Cara Delevingne urodziła się 12 sierpnia 1992 roku w Londynie. Jej największym marzeniem w dzieciństwie było zostanie gwiazdą Disneya. 

Wychowywała się w londyńskiej dzielnicy Belgravia, uchodzącej za jeden z najlepiej prosperujących rejonów stolicy Wielkiej Brytanii, a jej rodzina ma arystokratyczne pochodzenie. Dwóch przodków gwiazdy pełniło funkcje Lordów Mayorów - burmistrzów londyńskiego city, natomiast jej dziadkiem jest sir Jocelyn Stevens, prezes organizacji English Heritage i właściciel magazynu "Queen". To m.in. dzięki jego pomocy Delevingne już w wieku 10 lat zadebiutowała w sesji zdjęciowej dla "Vogue Italia".

Reklama

Mimo to aktorka i modelka nie wspomina swojego dzieciństwa jako łatwego - przez cały okres nauki w szkole zmagała się z problemami. W wywiadzie dla "Vogue’a" wyznawała:

Wybawieniem z choroby okazał się być dla niej modeling - w 2009 roku w wieku 17 lat poszła w ślady swojej siostry, Poppy, i podpisała kontrakt z agencją Storm, która wcześniej wypromowała Kate Moss. W latach 2010-2014 pojawiała się w większości rankingów na największe gwiazdy modelingu. 

Od 2012 roku zaczęła pojawiać się na dużym ekranie. W drobnej roli zadebiutowała u boku Keiry Knightley jako księżna Sorokina w adaptacji powieści Lwa Tołstoja "Anna Karenina". Aktorstwo spodobało się Delevingne tak bardzo, że oficjalnie porzuciła modeling w 2015 roku, by skupić się na karierze aktorskiej.

Cara Delevingne: Fani zaniepokojeni stanem celebrytki. Bierze narkotyki?

Po najnowszym wideo, które wyciekło do sieci fani wyrazili swoje obawy związane ze stanem Cary Delevingne. Uważają oni, że gwiazda przyjmuje narkotyki. Na wspomnianym filmie modelka chodzi boso i potyka się o własne nogi.

Carę można również zobaczyć, jak zaciąga się papierosem i bawi się z psem siedząc na poboczu drogi. Przez cały film nerwowo chodzi i dziwnie się zachowuje. Ponoć wideo zostało nagrane wkrótce po tym, jak została wyrzucona z prywatnego odrzutowca rapera Jaya-Z.

Niestabilne zachowanie 30-latki budzi niepokój wśród fanów, a wielu użytkowników mediów społecznościowych jest przekonanych, że Delevingne bierze narkotyki.

Inny internauta napisał:

W maju aktorka została przyłapana na wideo, na którym krzyczała na Megan Thee Stallion, podczas gdy pozowała do zdjęć na czerwonym dywanie na Billboard Music Awards. Po kilku sekundach Delevingne położyła torbę na podłodze i postanowiła wskoczyć w kadr, łapiąc tren sukienki Megan i pozując z nią dla fotografów.

Kolejne dziwne zachowanie Delevingne zostało uchwycone na czerwonym dywanie na tegorocznej gali Met Ball. Modelka wydawała się drżeć i trząść podczas pozowania do zdjęć.

Zobacz też:

Bella Hadid z odsłoniętym biustem. Pozuje na pustyni

Meghan Markle odwołała występ w telewizji z powodu śmierci królowej

Emily Ratajkowski wniosła pozew o rozwód. Mąż miał ją zdradzać

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy