Reklama

Była żona Charliego Sheena założyła Only Fans. Będzie pozować nago za pieniądze

Najpierw córka Charliego Sheena wywołała niemałe kontrowersje za sprawą decyzji o założeniu konta na platfomie Only Fans, gdzie fani mogą oglądać jej nagie zdjęcia po dokonaniu wpłaty. Teraz w ślady Sami Sheen poszła jej 51-letnia matka, Denise Richards, która również założyła konto w serwisie i zachęca internautów do wykupienia dostępu.

Minął ledwo tydzień odkąd Denise Richards broniła swojej 18-letniej córki, która postanowiła założyć konto na Only Fans. Teraz 51-letnia uczestniczka programu "Real Housewives" i jednocześnie była żona aktora Charliego Sheena podzieliła się wiadomością na swoim Instagramie o dołączeniu do platformy, na której internauci mogą oglądać jej nagie zdjęcia po wykupieniu dostępu.

Konto Richards na stronie jest już zweryfikowane. Aby uzyskać dostęp do jej materiałów, obserwujący będą musieli zapłacić 25 dolarów miesięcznie. Aktorka udostępniła już swój pierwszy post. W trybie podglądu (bezpłatnym) możesz je zobaczyć wraz z podpisem: "Najlepszy widok w Malibu".

Reklama

Charlie Sheen obwinia Denise Richards za zdemoralizowanie córki

Gdy 18-letnia Sami Sheen ogłosiła, że założyła konto na Only Fans, jej ojciec nie powstrzymał się przed komentarzem:

"Ma teraz 18 lat i mieszka z matką. To nie wydarzyło się pod moim dachem. Nie pochwalam tego, ale ponieważ nie mogę temu zapobiec, namawiałem ją, by zachowała klasę, była kreatywna".

Jego była żona, Denise, wypowiadała się na ten temat w nieco bardziej przychylnych słowach.

"Sami ma 18 lat i ta decyzja nie była uzależniona od tego, w czyim domu mieszka. Jako rodzic mogę ją tylko prowadzić i ufać jej osądowi, ale to ona podejmuje własne decyzje" - skomentowała aktorka, kontrując wypowiedź byłego męża.

Zobacz też:

Dick Van Dyke ma 96 lat, połowę młodszą żonę i formę, której można zazdrościć!

David Koechner aresztowany za jazdę po alkoholu. To nie był pierwszy raz

Zoe Brown: 4-letnia aktorka serialu "Derry Girls" ma białaczkę

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy