Anna Wendzikowska kusi w zjawiskowym stroju kąpielowym

Anna Wendzikowska wyruszyła w kolejną podróż. Gwiazda tym razem znalazła się w Hiszpanii, skąd przesłała już pierwsze zdjęcia. Jak piękna dziennikarka prezentuje się w stroju kąpielowym? Odpowiedź poniżej!

Majówka w pełni! Podczas gdy jedni wybrali odpoczynek w zaciszu domowego ogrodu lub działki, inni spakowali walizki i wyruszyli w nieco dalszą podróż. Do tego drugiego grona należy Anna Wendzikowska, która właśnie zażywa relaksu Hiszpanii. 

Aktorka znana z "M jak miłość", a także reporterka "Dzień Dobry TVN" słynie z zamiłowania do zwiedzania świata, a lista odwiedzonych przez nią miejsc wciąż się wydłuża. 

Reklama

Niemal każdą wycieczkę Ania Wendzikowska chętnie relacjonuje w sieci, zapełniając Instagram coraz to nowymi fotografiami. Nie inaczej było tym razem - do internetowej galerii pięknej gwiazdy trafiły właśnie iście wakacyjne ujęcia, na których Wendzikowska prezentuje swój hiszpański look. Tym razem postawiła na jasny strój kąpielowy z wycięciem odsłaniającym biust, a także na kolorową narzutkę i kapelusz z szerokim rondem. Efekt? Zobaczcie sami!

Przesuń w prawo.

Anna Wendzikowska zdradziła w opisie, iż fotografie zostały wykonane podczas jej pobytu w malowniczej Marbelli – mieście znajdującym się na południu Hiszpanii. 

Anna Wendzikowska zachwyciła internautów

Anna Wendzikowska dosyć często przesyła swoim instagramowym obserwatorom internetowe „pocztówki z podróży”, a ci chętnie je komentują, pozostawiając po sobie „ślad” w postaci komplementów. Jak zareagowali na najnowszy post gwiazdy TVN?

Z instagramowych relacji wynika, iż Anna Wendzikowska podróżuje wraz z córkami: Kornelią i Antoniną. Pod postem - oprócz miłych słów - pojawiły się również życzenia udanego wypoczynku, do których my także się przyłączamy! 

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy