Reklama

Anna Przybylska zrezygnowała z morfiny w ostatnich chwilach życia. Rodzina wspomina

Film o Annie Przybylskiej trafi do kin 7 października. Rodzina zmarłej aktorki bierze udział w akcjach promocyjnych, udzielając wywiadów. W rozmowie z "Vivą!" wspominali ostatnie chwile Przybylskiej. "To już zostaje w człowieku do końca życia" - powiedział Jarosław Bieniuk.

Anna Przybylska: Filmy i seriale

Anna Przybylska była aktorką uwielbianą przez publiczność. Zadebiutowała rolą w filmie pt.: "Ciemna strona Wenus" Radosława Piwowarskiego. Przed karierą aktorską myślała o modelingu. Rozpoznawalność przyniosła jej rola sierżant Marylki Baki w serialu: "Złotopolscy", a serialowa publiczność doskonale pamięta ją także z roli doktor Kariny w "Daleko od noszy". Wystąpiła w takich filmach, jak m.in.: "Kariera Nikosia Dyzmy", "Złoty Środek", "Sęp", "Bilet na Księżyc" i wiele innych.

Anna Przybylska prywatnie była związana z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem, z którym doczekała się trójki dzieci: Oliwii, Szymona i Jana.

Reklama

Anna Przybylska: Film o jej losach

Film o Annie Przybylskiej wkrótce trafi do kin - premiera produkcji zatytułowanej: "Ania" została bowiem zaplanowana na 7 października. Jarosław Bieniuk wspominał o emocjach związanych z dokumentalnym projektem.

Anna Przybylska: Rodzina o jej ostatnich chwilach

Rodzina Przybylskiej rozpoczęła promocję filmu "Ania". Jarosław Bieniuk, Oliwia, Szymon, Jan, mama Krystyna Przybylska oraz siostra Ani, Agnieszka udzielili obszernego wywiadu w magazynie "Viva!".

Tak Oliwia wspomina zmarłą mamę:

Jarosław Bieniuk także opowiedział o Annie Przybylskiej. Zdradził, że w domowym archiwum ma sporo nagrań ze wspólnych chwil.

O tragicznych momentach aktorki opowiedziała również jej siostra, Agnieszka Kubera. Powiedziała, że Przybylska zrezygnowała z przyjmowania morfiny, która miała uśmierzać jej ból.

Zobacz też:

Joanna Brodzik złamała serce znanemu aktorowi. Zostawiła go dla innego!

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk: Dlaczego nie wzięli ślubu?

Aleksandra i Magdalena Popławskie na zdjęciu z dzieciństwa. Pamiątka rodzinna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy