Anna Mucha w czerwieni zachwyciła fanów! "Jak milion dolarów"

Anna Mucha w czerwonej kreacji rozgrzała swój profil na Instagramie. Dopasowana kreacja podkreśliła wszystkie atuty gwiazdy "M jak miłość". "Jak milion dolarów" - komentują internauci [WIDEO] 4 listopada 2022, 10:59

Anna Mucha w czerwieni rozgrzała Instagram

Anna Mucha wrzuciła do mediów społecznościowych krótki filmik prosto zza kulis projektu, w którym brała udział. Tym razem aktorka znana m.in. z "M jak miłość" zaprezentowała się w krótkiej, czerwonej kreacji, która subtelnie podkreślała zgrabną sylwetkę gwiazdy.

"Jak milion dolarów" - nie mogli się nachwalić internauci.

Piękna aktorka opublikowała w sieci krótkie nagranie, na którym prezentuje się w dopasowanej, czerwonej kreacji podkreślającej biust. Na ramiona gwiazda narzuciła dużą, ciemną marynarkę, otrzymując efekt kontrastu. Uwagę przyciąga również promienny uśmiech samej Ani Muchy, która swoją energię i radość postanowiła przekazać użytkownikom sieci właśnie w taki sposób.

Reklama

Anna Mucha: Internauci zachwyceni

Anna Mucha należy do "znanych i lubianych", którzy nie boją się modowych eksperymentów. Serialowa Magda z "M jak miłość" wielokrotnie pozowała do zdjęć czy filmików, mając na sobie rozmaite stroje i za każdym razem zbierała mnóstwo pochwał. Tym razem nie mogło być inaczej!

Anna Mucha na Instagramie cieszy się sporą popularnością - aktualnie liczba jej obserwatorów dobija już prawie do miliona! Przy takim wyniku nie dziwią więc liczne komentarze pozostawione pod wspomnianym wideo - prym wiodą oczywiście komplementy.

"Ale się miło Mucha na Ciebie patrzy!", "Piękna Anna, uwielbiam twój uśmiech i energię", "W czerwieni przepięknie wyglądasz", "Ania z klasą", "Ale hot!", "Jak milion dolarów" - piszą fani.

Anna Mucha w "M jak miłość"

Najnowsza publikacja nieco odbiega od wcześniejszych postów publikowanych przez gwiazdę - w ostatnim czasie aktorka "podgrzewała atmosferę" w zupełnie inny sposób!

W nowych odcinkach "M jak miłość" bohaterka grana przez Anię Muchę doświadczyła życiowego dramatu - Magda Budzyńska dowiedziała się bowiem o tym, że jej mąż - Andrzej (Krystian Wieczorek) - nie tylko ją zdradził, ale też niebawem zostanie ojcem! Kochanka mecenasa: Julia (Marta Chodorowska) już wcześniej obwieściła mężczyźnie informację o ciąży, jednak Andrzej przez długi czas ukrywał ten fakt przed partnerką. Teraz Magda wie już o wszystkim, a aktorka wcielająca się w tę postać chętnie dzieli się swoimi wrażeniami oraz przemyśleniami dotyczącymi wspomnianego wątku.

Czy małżeństwo Magdy i Andrzeja da się jeszcze uratować? Spora grupa widzów "M jak miłość" nie ukrywa, że trzyma kciuki za związek Budzyńskich. Jaki będzie kolejny ruch scenarzystów? Odpowiedź na to pytanie przyniosą nowe odcinki serialu.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy