Aleksandra Żebrowska nago na Instagramie. Znowu zaskakuje

Aleksandra Żebrowska jest bardzo aktywna na Instagramie. W swoim internetowym albumie dokumentowała m.in. przebieg ciąży. Modelka w swoich postach łamie tematy tabu dotyczące macierzyństwa. Każdy jej wpis wywołuje duże zamieszanie w sieci. Nie inaczej było i tym razem.

Aleksandra i Michał Żebrowscy: Ulubione małżeństwo internautów

Aktor znany z "Na dobre i na złe" poślubił partnerkę w czerwcu 2009 roku. Małżonkowie doczekali się trzech synów: Franciszka, Henryka oraz Feliksa. Rodzinne historie Żebrowskich od dawna bawią obserwatorów. Fanów urzeka ich naturalność oraz szczerość. 

Aleksandra i Michał Żebrowscy: Życie jak z bajki w góralskiej chacie

Aleksandra i Michał Żebrowscy zostali rodzicami po raz czwarty

Aleksandra Żebrowska o ciąży poinformowała na początku lutego. Od tamtej pory regularnie relacjonowała ten szczególny czas na Instagramie. Kobieta w przeszłości doświadczyła poronień, które bardzo przeżyła, lecz nie powstrzymało ją to od starań się o kolejne dziecko. W sobotę 30 lipca 2022 r. Michał Żebrowski pochwalił się zdjęciem ze szpitala

Reklama

Niedługo później radosną nowinę potwierdziła sama partnerka Żebrowskiego, publikując w sieci pierwsze zdjęcie z noworodkiem. Ola i Michał Żebrowscy wychowują już trzech synów: Franciszka, Henryka oraz Feliksa, którzy teraz cieszą się obecnością młodszej siostry.

Publiczne karmienie piersią. Te gwiazdy łamią tabu

"Zapomniałam, że nie mam na sobie koszuli"

Żona Michała Żebrowskiego od dawna zamieszczała na swoim Instagramie posty, których treści wzbudzały duże emocje. Modelka nie boi się pokazywać, czym naprawdę jest macierzyństwo oraz jak wygląda kobiece ciało w trakcie oraz po ciąży. 

Żebrowska w swoim najnowszym poście na Instagramie opublikowała archiwalne zdjęcia, wykonane podczas ostatniej ciąży. Pierwsze z nich wzbudziło szczególne zainteresowanie, ponieważ modelka pozuje na nim bez ubrania. "Na tym zdjęciu byłam w 6 m-cu ciąży i zapomniałam, że nie mam na sobie koszuli [...] Są one tak miękkie i wygodne, że nie czuć ich w ogóle na ciele. Nic nie drapie, nie ciągnie, nie ogranicza. Zupełnie jakby się było #nagolasa - a tak jest najwygodniej, nie tylko w ciąży" - napisała. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Żebrowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama