Aleksandra Popławska nago. "Niczym syrena"

Aleksandra Popławska od wielu lat cieszy się niemałą popularnością. Aby utrzymać kontakt ze swoimi fanami, chętnie udziela się również w mediach społecznościowych. Ostatnio w swojej instagramowej galerii zamieściła kilka kadrów z przepięknej sesji zdjęciowej.

Aleksandra Popławska znana jest z wielu ról teatralnych, filmowych i serialowych. Widzowie z pewnością pamiętają jej występy w takich produkcjach, jak m.in.: "Między nami dobrze jest", "Wataha", "Belfer", "Miasto skarbów" czy "Szadź". Aktorka - mimo, że jest aktywna w mediach społecznościowych - ceni sobie spokój i niezwykle rzadko odsłania przed wielbicielami swoją codzienność. Gwiazda pilnie strzeże prywatności - jednak od czasu do czasu publikuje w sieci kadry, które rozgrzewają wyobraźnię jej obserwatorów. Tak było i tym razem.

Reklama

Na instagramowym profilu Popławskiej pojawiły się zmysłowe fotografie z wyjątkowej sesji zdjęciowej w wannie. Autorkami fotografii jest Anna Kowalewska. 

Aleksandra Popławska wywołała zachwyt wśród internautów

Wyjątkowo nastrojowe kadry zrobiły niemałe wrażenie na fanach 45-letniej aktorki. Pod publikacjami błyskawicznie pojawiła się lawina serduszek i komplementów. Nic w tym dziwnego! Efekty współpracy Popławskiej z fotografką są fenomenalne. Dowodem na to mogą być opinie internautów. 

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Popławska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy