Reklama

Aleksandra Hamkało kompletnie naga. Nie jest sama

Aleksandra Hamkało pokazała w sieci kadr, na którym pozuje nago. Aktorka znana m.in. z serialu: "Na dobre i na złe" opublikowała na Instagramie fotografię utrzymaną w letnim klimacie, a wpis szybko zwrócił uwagę internetowej publiczności.

Aleksandra Hamkało na Instagramie

Aleksandra Hamkało w ostatnim czasie często pojawiała się zarówno na dużym, jak i małym ekranie. Aktorka znana m.in. z filmu "Big Love" zagrała bowiem w kontynuacjach komedii "Kogel-mogel", a od kilku lat - jako Julia Burska - gości także w Na dobre i na złe".

Prywatnie Hamkało wraz z mężem - Filipem Kalinowskim - wychowuje dwójkę dzieci. Po raz drugi została mamą na początku zeszłego roku.

Gwiazda aktywnie działa w mediach społecznościowych, dbając przy tym o prywatność najbliższych. Sama również "trzyma rękę na pulsie" i dzieli się z internautami tym, co uważa za słuszne. Fani pokochali aktorkę zarówno za jej talent, jak i za otwartość w wyrażaniu swoich opinii i emocji.

Reklama

Serialowa Julia z kolei odwdzięcza się im coraz to nowymi postami, w których "przemyca" swoją codzienność. W ostatnim czasie Hamkało podzieliła się z użytkownikami sieci obserwującymi jej profil na Instagramie dość odważnym kadrem. Na fotografii aktorka i towarzysząca jej koleżanka pozują nago.

Aleksandra Hamkało bez ubrania

Migawka aparatu uchwyciła moment, w którym wspomniane panie - będąc tyłem do obiektywu - biegną po niewielkim, drewnianym pomoście. Nie sposób nie zauważyć braku ubrań - Ola Hamkało i jej towarzyszka sprawiają wrażenie, jakby były na chwilę przed skokiem do otaczającej ich wody.

Śmiała fotografia w mig zwróciła uwagę internautów, którzy nie mogli pozostawić jej bez komentarza. "Zdecydowanie podoba mi się to zdjęcie. Marzę o takiej wolności", "Najlepiej", "Tak trzeba żyć", "Bosko wyglądasz, super zdjęcia" - można przeczytać pod najnowszą publikacją Hamkało.

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL