Agnieszka Włodarczyk odsłania opalone ramiona! Tak pozdrawia z Dubaju

Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka WłodarczykBartosz KrupaEast News

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś rodzicami

Agnieszka Włodarczyk o Dubaju

"Dubaj w grudniu jest spoko- idealna temperatura na plażowanie (...)", "Witamy rodaczkę, tutaj jest całkiem fajnie!", "Tam jest pięknie, polecam i zazdroszczę".
"Jaka śliczna "wypoczęta" mamuśka!", "Zniewalający uśmiech!", "Ale cudnie!", "Uwielbiam Cię za szczerość i naturalność" - można przeczytać pod fotografią aktorki.
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?