Reklama

The Walking Dead

Żywe trupy

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 398
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jak zabić coś, co nie żyje?

Jak przygotowalibyście się na epidemię zombie? Macie pomysł? Możecie wygrać komiksy, koszulki i inne nagrody!


Reklama


31 października (u nas był już 1 listopada) w USA zadebiutował świetnie się zapowiadający serial opowiadający o światowej epidemii żywych trupów - "The Walking Dead".

Dzięki staraniom nowego serialowego kanału FOX, Polska znalazła się wśród krajów, w których "The Walking Dead" będziemy mogli oglądać już od 6 listopada.

Czy zastanawialiście się kiedyś jak wy zachowalibyście się w świecie opanowanych przez zombie? Czy dalibyście sobie radę? Czy nie zapomnielibyście o najważniejszym?

Weźcie udział w naszym konkursie i poczujcie się jak "ostatni sprawiedliwi (prawie-żywi)" na opustoszałych ulicach i wśród porzuconych domów.

Aby dobrać się do naszych nagród wystarczy zostać fanem serialu "The Walking Dead" w serwisie www.swiatseriali.pl i odpowiedzieć na trzy, proste pytania - w pierwszym wykazać się musicie zdrowym rozsądkiem na równi z fantazją, odpowiedzi na dwa pozostałe szukajcie na naszej stronie poświęconej serialowi: "The Walking Dead" na Świecieseriali.pl i oglądając u nas pierwszy odcinek serialu!

Tak, właśnie - pierwszy odcinek "The Walking Dead" możecie obejrzeć u nas na stronie w poniedziałek, 8 listopada, od 8:00 do 24:00.Pytanie 1:

Wyobraź sobie, że budzisz się w świecie opanowanym przez głodne zombie. Musisz w pośpiechu opuścić miejsce, w którym jesteś. Co zabierzesz ze sobą? O czym nie wolno ci zapomnieć? Czym będziesz się bronił? Jednym słowem: co powinno się znaleźć w niezbędniku pogromcy żywych trupów?

Pytanie 2:

Shane Walsh to były policjant i kumpel głównego bohatera "The Walking Dead", Ricka Grimesa. Kto w serialu wciela się w jego rolę?

Pytanie 3:

Główny bohater serialu, Rick, wyrusza do Atlanty radiowozem. Do miasta dociera jednak za pomocą zupełnie innego środka transportu. Jakiego?


Z grona osób, które odpowiedzą poprawnie na pytanie 2 i 3, wybierzemy tych, którzy najciekawiej opisali swój w niezbędnik pogromcy żywych trupów i nagrodzimy ich zestawami nagród.

Nagrody:

Miejsce pierwsze: Niepowtarzalny komiks "Żywe trupy", z autografami Andrew Lincolna (Rick Grimes) i Sarah Wayne Callies (Lori Grimes)! Do tego koszulka i kubek "The Walking Dead".

Dodatkowo dla kolejnych uczestników: 10 komiksów "Żywe trupy" - a dokładnie najnowszego, właśnie wydrukowanego 11. tomu przygód Ricka i jego ekipy. Do każdego koszulka i kubek "The Walking Dead"!

Odpowiedzi ślijcie do nas mailem, na adres: konkurs@swiatseriali.pl , a w temacie wpiszcie koniecznie "KONKURS THE WALKING DEAD".

Konkurs trwa do 10 listopada. Zwycięzców poinformujemy mailem zwrotnym, a także na stronie swiatseriali.pl. Zapoznajcie się też z regulaminem. I oglądajcie "The Walking Dead".Widzowie w USA mogli się już przekonać, czy zapowiedzi twórców pokrywają się z komiksową wizją - serial zadebiutował w AMC 31 października. Obejrzało go ponad 8 milionów osób - był to najlepszy wynik w kablowych premierach w tym roku.

Serial będzie także emitowany w Polsce. Nowy kanał serialowy FOX rozpocznie emisję "The Walking Dead" już jutro, 6 listopada o 22:00!

A to nie koniec dobrych wiadomości. Pierwszy odcinek serialu będziecie mogli obejrzeć także na naszej stronie - www.swiatseriali.pl w poniedziałek, od 8:00 do 24:00!

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje