Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 815
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wezmą drugi ślub!

Po raz kolejny okaże się, że w uczuciach wszystko jest możliwe. Dowód? Małgosia (Joanna Brodzik) i Konrad (Piotr Grabowski) postanowią znów być razem! On ponownie poprosi ją o rękę i wezmą drugi ślub!

Ujawniamy, że już w pierwszym powakacyjnym odcinku "Życia nad rozlewiskiem 2" stanie się jasne, że będący już dawno po rozwodzie Małgosia i Konrad nie potrafią bez siebie żyć.

Reklama

On zakończy swój związek z Adą (Ewa Bakalarska) i zacznie spędzać w pensjonacie Małgosi każdy weekend. Podczas jednej z takich wizyt dotrze do niego, że była żona jest... kobietą jego życia i postanowi za wszelką cenę odzyskać jej uczucie.

Podczas wigilii, którą Małgosia zorganizuje w swoim pensjonacie, Konrad poprosi eksżonę o rękę. Oświadczy się jej w... saunie. O ile początkowo Małgosia nie udzieli jednoznacznej odpowiedzi, o tyle później z wielką radością powie "tak"! Efekt?

Małgosia i Konrad znów zostaną mężem i żoną! Ślub wezmą zaraz po tym, jak ona opuści szpital, do którego trafi po niebezpiecznym wypadku.

Na ekranie nie zobaczymy jednak ani ich ślubu, ani wesela. Małgosia zapowie, że wyprawią wspaniałe weselisko w kolejne lato, gdy całkowicie dojdzie już do siebie po kraksie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje