Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 797
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

To on rozwiedzie Marysię i Kubę

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że Marysia Milewicz (Olga Frycz) pozna przystojnego i eleganckiego mężczyznę, w którego w "Życiu nad rozlewiskiem 2" wciela się Szymon Kukanow. Wiemy, jaką rolę odegra w jej życiu!

Już w piątym odcinku nowej serii "Rozlewiska" pojawi się w życiu Marysi elegancki prawnik. Marysia zwróci się do niego z prośbą, by reprezentował ją w sądzie podczas jej rozprawy... rozwodowej. Adwokat zrobi wszystko, co w jego mocy, by rozstanie Milewiczów (Olga FryczAntoni Królikowski) przebiegło szybko i sprawnie.

Reklama

To on podpowie Marysi, by spróbowała porozmawiać z Kubą na temat podziału majątku jeszcze przed spotkaniem w sądzie, aby nie trzeba było zakładać odrębnej sprawy i aby uniknąć niepotrzebnych komplikacji w czasie rozwodu. To on będzie jej towarzyszyć na sali sądowej i podtrzymywać na duchu, kiedy sędzia orzeknie zakończenie jej małżeństwa z Kubą.

Rola adwokata w "Życiu nad rozlewiskiem 2" to pierwsza rola aktorska zajmującego się na co dzień public relations Szymona Kukanowa. Dowiedzieliśmy się, że debiutant świetnie poradził sobie na planie, nie miał najmniejszych problemów z nauczeniem się tekstu i w swoich scenach wypadł bardzo naturalnie.

- Ma po prostu talent - powiedziała nam producentka serialu Katarzyna Kalicińska.

Szymon Kukanow ujął też całą ekipę serialu nienagannymi manierami i ogromnym poczuciem humoru.

- Jest niezwykle sympatycznym człowiekiem, czarującym mężczyzną i prawdziwym dżentelmenem - mówi Kalicińska.

Choć Szymon Kukanow na planie "Życia nad rozlewiskiem 2" spędził zaledwie dwa dni, a jego rola nie jest duża, z pewnością zostanie zauważony i, kto wie, być może bardzo szybko dostanie propozycję zagrania kolejnych ról.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama