Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 819
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Szok! "Inna" miłość nad rozlewiskiem!

Pojawienie się na Mazurach ślicznej Magdy (Laura Breszka) sprawi, że niemal wszyscy mężczyźni znad rozlewiska stracą dla niej głowy! Nawet Konrad (Piotr Grabowski) uwierzy, że w ramionach uroczej dziewczyny mógłby przeżyć niezapomniane chwile. Przeżyje jednak szok, gdy pewnego dnia nakryje Magdę na miłosnych igraszkach z... inną kobietą!


Reklama

Fanów mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem" czeka w 5. serii serialu mnóstwo niespodzianek i wiele mocnych wrażeń.,

Jako pierwsi informowaliśmy, że do obsady powstającej właśnie w okolicach Ostródy "Ciszy nad rozlewiskiem" dołączyła piękna i bardzo zdolna absolwentka łódzkiej filmówki - 25-letnia Laura Breszka. Laura wciela się w nową pracownicę stadniny i instruktorkę jazdy konnej - Magdę, której pojawienie się na Mazurach sprawi, że serca wszystkich mieszkających nad rozlewiskiem panów zaczną szybciej bić...

Magda doskonale zdaje sobie sprawę, że robi wielkie wrażenie na mężczyznach. Jest świadoma swojego wdzięku i wie, jak go wykorzystywać, by panowie tracili dla niej głowy. Lubi flirtować, ale nigdy nie posuwa się do czegoś więcej niż tylko flirt.

Wśród mężczyzn zauroczonych Magdą jest także mąż Małgosi (Joanna Brodzik). Konrad wręcz przepada za nową pracownicą stadniny, uwielbia przebywać w jej towarzystwie, wdawać się z nią w długie rozmowy... Jest Magdą wyraźnie oczarowany i - choć walczy z tym uczuciem - nie miałby nic przeciwko, by na chwilę zapomnieć się w ramionach pełnej wdzięku i seksapilu dziewczyny. Kiedy odkryje jej sekret, przeżyje prawdziwy szok!

Pewnego dnia Konrad dojdzie do wniosku, że jego znajomość z Magdą powinna się zacieśnić, a przyjaźń, jaka ich łączy, zaczyna przeradzać się w coś więcej... Szukając Magdy, trafi do stajni... Stanie jak wryty, gdy zobaczy śpiącą nago na sianie i przytuloną do drugiej nagiej kobiety Magdę. W jednej chwili zrozumie, że nie ma żadnych szans u dziewczyny, z którą gotowy był zdradzić Małgosię!

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z planu mazurskiej sagi z udziałem Piotra Grabowskiego, Laury Breszki i debiutującej w roli kochanki Magdy Małgorzaty Pasternak. Publikujemy je jako pierwsi!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje