Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 815
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Spotkanie z gwiazdami "Ciszy nad rozlewiskiem"

W Ostródzie, gdzie powstają zdjęcia do nowych odcinków mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem", gwiazdy serialu spotkały się z przedstawicielami mediów.


Reklama

Ekipa "Ciszy nad rozlewiskiem" ma już za sobą 30 dni zdjęciowych.

- Jesteśmy na półmetku - mówi producentka serialu, Katarzyna Kalicińska, potwierdzając, że praca na planie 5. serii mazurskiej sagi potrwa do pierwszych dni października.

Nie zapadła jeszcze decyzja, kiedy "Cisza..." pojawi się na antenie telewizyjnej Jedynki. Być może serial oglądać będziemy mogli już od grudnia, ale bardziej prawdopodobne jest, że TVP1 rozpocznie jego emisję dopiero w marcu przyszłego roku.

- Cieszę się, że znów mogę wcielać się w Małgosię Jantar, która stała mi się bardzo bliska - zapewnia Joanna Brodzik i dodaje, że wbrew doniesieniom tabloidów, jej bohaterka wciąż będzie najważniejszą postacią w serialu.

- W "Ciszy nad rozlewiskiem" pojawią się dwie nowe postacie - zabójczo przystojny Piotr i śliczna Magda. Oboje mocno namieszają w życiu pozostałych bohaterów serialu - zdradza nam Katarzyna Kalicińska.

W roli Piotra zobaczymy Aleksego Komorowskiego, w Magdę wciela się Laura Breszka.

Akcja "Ciszy nad rozlewiskiem" rozgrywać się będzie tym razem jesienią, kiedy ostatni letnicy opuszczą już pensjonat Małgosi, a na Mazurach zapanuje błoga cisza i spokój.

Widzowie od czterech lat śledzący historię Małgosi Jantar (Joanna Brodzik), jej matki Basi (Małgorzata Braunek), córki Marysi (Olga Frycz) i przyjaciół po raz kolejny mogą liczyć na wiele niespodziewanych zwrotów akcji. Jedna z serialowych par stanie na ślubnym kobiercu, dojdzie do kilku rozstań i kilku... powrotów, nie zabraknie miłosnych uniesień, umrze jedna z bohaterek serii...

- To, że kręcimy już piąty sezon naszego serialu, jest najlepszym dowodem, że widzowie chcą nas oglądać. Mam nadzieję, że i tym razem ich nie zawiedziemy - mówi Joanna Brodzik.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia gwiazd "Ciszy nad rozlewiskiem", które spotkały się w Ostródzie z przedstawicielami mediów podczas dnia otwartego na planie serialu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje