Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 823
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ruszają zdjęcia do "Zimy nad rozlewiskiem"

Już za kilkanaście dni rozpoczną się w okolicach Ostródy zdjęcia do czwartej serii opowieści o życiu Małgorzaty Jantar, w którą od kilku lat wciela się Joanna Brodzik.

Reklama

- Potwierdzam, że na początku lutego padnie na Mazurach pierwszy klaps do kolejnej części naszego serialu - mówi producentka Katarzyna Kalicińska.

- Nie chcę na razie zdradzać, jak potoczą się losy mieszkających nad rozlewiskiem kobiet, ale zapewniam, że widzowie nie będą zawiedzeni. W serialu pojawią się niemal wszyscy znani z poprzednich serii bohaterowie, ale nie zabraknie też nowych postaci - twierdzi Kalicińska.

Czwarta seria "Rozlewiska" będzie różniła się od poprzednich przed wszystkim... scenerią. Tym razem bowiem z Małgosią, jej mamą Basią (Małgorzata Braunek), córką Marysią (Olga Frycz), i Paulą (Anna Czartoryska) poznawać będziemy mogli uroki zimy na Mazurach.

- Mazury zimą są równie piękne, o ile nie piękniejsze, jak latem. Pensjonat Małgosi okryty śniegiem robi naprawdę ogromne wrażenie! - mówi Katarzyna Kalicińska.

Jest już niemal pewne, że czwarta część serialu będzie nosiła tytuł "Zima nad rozlewiskiem", a jej emisja zaplanowana jest na jesień tego roku.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z planu poprzedniej części "Rozlewiska". Już wkrótce jako pierwsi pokażemy Wam zdjęcia z "Zimy nad rozlewiskiem".

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Życie nad rozlewiskiem | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama