Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 797
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rozprawi się z demonami z przeszłości

Małgosia Jantar z "Życia nad rozlewiskiem" (Joanna Brodzik), postanowi rozprawić się z demonami przeszłości. Odnajdzie mężczyznę, którego obwiniała o to, że matka opuściła ją, gdy była dzieckiem.

Małgosia, główna bohaterka serialowej sagi "Dom nad rozlewiskiem", "Miłość nad rozlewiskiem" i "Życie nad rozlewiskiem", wychowywała się bez matki. Przez całe życie obwiniała o to tylko jednego człowieka - Andrzeja, wielką miłość mamy. Basia (Małgorzata Braunek) zakochała się w nim niedługo po urodzeniu córki.

Reklama

Ujawniamy, że w powstającej właśnie na Mazurach trzeciej części serialu, Małgosia wreszcie zdecyduje się na odszukanie mężczyzny, przez którego cierpiała.

Całej prawdy o okolicznościach, w jakich jej matka zdecydowała się zostawić rodzinę i odejść z ukochanym, Małgosia dowie się z książki Basi. Choć wspomnienia zatytułowane "Życie nad rozlewiskiem" rzucą całkiem nowe światło na wiele wydarzeń z przeszłości, Małgosia wciąż nie będzie w stanie zrozumieć wielu decyzji mamy.

Postanowi odnaleźć dawną miłość Basi.

Spotkanie Małgosi i Andrzeja okaże się dla bohaterki serialu bardzo trudne. Nie obejdzie się bez łez, bez emocji i bez mocnych słów.

Czy Gosia wybaczy Andrzejowi, że przed laty zabrał jej mamę? Czy zrozumie go i wyciągnie do niego rękę na zgodę? Czy to spotkanie definitywnie odpędzi dręczące ją niemal przez całe życie demony z przeszłości? Z odpowiedzią na te pytania musimy poczekać do chwili emisji serialu.

Tymczasem zajrzyjcie do naszej galerii - jako pierwsi publikujemy zdjęcia Małgosi i Andrzeja, w którego wciela się 65-letni aktor Adam Konopka.

Dowiedz się więcej na temat: Życie nad rozlewiskiem | Joanna Brodzik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje