Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 815
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rozlewisko w zimowej szacie

Małgorzata Braunek, Joanna Brodzik i Olga Frycz, czyli Barbara Jabłonowska, Małgosia Jantar i Marysia Jantar-Milewicz z "Życia nad rozlewiskiem", jeszcze w tym tygodniu znów spotkają się na planie serialu. Rozpoczynają się zdjęcia do czwartej serii opowieści o losach kobiet znad rozlewiska.

Reklama

Siarczysty mróz panujący w Polsce od kilku tygodni pokrzyżował plany ekipy przygotowującej się do realizacji kolejnej - czwartej już - części "Rozlewiska". Praca na zasypanych śniegiem Mazurach okazała się wręcz niemożliwa i niemal do ostatniej chwili nie wiadomo było, kiedy rozpoczną się zdjęcia. Producenci zdecydowali się w końcu nagrać sceny zimowe w pobliżu... Warszawy.

Okazało się, że, wbrew zapowiedziom, akcja czwartej części serialu nie będzie w całości rozgrywała się zimą. Śnieg pojawi się nad rozlewiskiem jedynie w pierwszym odcinku, ale - jak zapewnia producentka Katarzyna Kalicińska - to wystarczy, by widzowie zakochali się w Mazurach pokrytych białym puchem i ściętych mrozem.

Zimowe zdjęcia potrwają zaledwie kilka dni.

- Na planie spędzimy w tym miesiącu tylko tyle czasu, ile potrzeba do nakręcenia scen rozgrywających się na świeżym powietrzu i wymagających zimowej scenografii. Później nastąpi przerwa w produkcji. Na Mazurach cała ekipa zjawi się znowu wraz z nastaniem lata - mówi Kalicińska.

Dowiedzieliśmy się, że kolejna seria opowieści o Małgorzacie Jantar ostatecznie zatytułowana będzie po prostu "Życie nad rozlewiskiem 2".

Kilka dni temu nakręcone już zostały na Mazurach tak zwane przebitki. Ekipa sfilmowała zaśnieżony pensjonat Małgosi i skute lodem rozlewisko.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z Mazur. Zobaczcie, jak znane z poprzedniej części "Życia nad rozlewiskiem" obiekty prezentują się w zimowej szacie.

 


Dowiedz się więcej na temat: Życie nad rozlewiskiem | seriale | Joanna Brodzik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje