Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 788
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Przegrana bez smutku

Joanna Brodzik po raz kolejny została nominowana do Telekamer, w kategorii: "Aktorka". Jak powiedziała INTERIA.TV, dla niej to kolejna szansa, żeby móc zmierzyć się z gustami widzów.

Joanna Brodzik przegrała tegoroczną rywalizację o Telekamerę "Tele Tygodnia" z odtwórczynią roli Uli Cieplak w serialu "BrzydUla" - Julią Kamińską. Gwiazda "Domu nad rozlewiskiem" uważa jednak, że już sama nominacja jest powodem wielokrotnej radości:

Reklama

"To wielka szansa, żeby móc zmierzyć się z gustami widzów, wielka przyjemność, że jest się nominowanym i ogromne szczęście, że kolejny raz, w kolejnym serialu została dostrzeżona moja praca - powiedziała Brodzik, dodając, że to "potrójna, albo nawet popiątna... w każdym razie wielokrotna przyjemność".

Gwiazda serialu "Dom nad rozlewiskiem" opowiedziała także, co dała jej rola w realizowanym na Mazurach serialu.

"Wierzę, że Mazury potrafią być piękne o różnych porach roku. Świadomość, że czekają tam na mnie ludzie, którzy tęsknią, żeby wrócić. [oraz] pewność, że kiedy tam wrócę - a już wiem, że wrócę w maju - będę mogła znów, oprócz "Rozlewiska..." i zdjęć, przebywać w gronie ludzi, którzy naprawdę kochają miejsce, w którym żyją - zakończyła aktorka.

Joanna Brodzik i wielokrotna przyjemność:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje