Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 815
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Premiera "Ciszy nad rozlewiskiem" już 7 grudnia!

Spokój, jaki zapanuje nad rozlewiskiem, gdy letnicy opuszczą pensjonat Małgosi Jantar (Joanna Brodzik), rozbudzi w bohaterkach sagi apetyt na... miłość.


Reklama


Droga do szczęścia nie okaże się jednak dla nikogo prosta, bo słowo "zdrada" będzie odmieniane w "Ciszy nad rozlewiskiem" przez wszystkie przypadki. Marysia (Olga Frycz) zdradzi Krzysztofa (Mateusz Janicki) ze swoim byłym mężem Kubą (Antoni Królikowski). Kuba bowiem odkryje, że jest zdradzany przez nową dziewczynę Agatę (Orina Krajewska) i postanowi odzyskać miłość kobiety, którą kiedyś... porzucił dla Agaty.

Małgosia (Joanna Brodzik) zacznie podejrzewać o wiarołomstwo Konrada (Piotr Grabowski). Bezpodstawnie? Niezupełnie, bo on nie będzie miał nic przeciwko temu, by dopuścić się zdrady z uroczą i młodziutką stajenną Magdą (Laura Breszka).

Dziewczyna, która wzbudzi zainteresowanie wszystkich panów, zaskoczy ich jednak zupełnie. Wątek Magdy będzie dość śmiały obyczajowo. 

Tajemniczy przystojniak

Paula (Anna Czartoryska) zorientuje się, że nie ma co liczyć na powrót Sławka z Kanady. Osamotniona zdradzi męża z bardzo przystojnym fotografem Piotrem (Aleksy Komorowski). To nowy bohater, który będzie bronił się przed ujawnieniem prawdziwego powodu swojego przyjazdu nad rozlewisko.

- Widzowie śledzący historię Małgosi Jantar, jej najbliższych i przyjaciół, mogą liczyć na wiele niespodziewanych zwrotów akcji - zapowiada producentka Katarzyna Kalicińska i dodaje: - Jedna z serialowych par stanie na ślubnym kobiercu, dojdzie do kilku rozstań i kilku powrotów, nie zabraknie miłosnych uniesień... 

Będą też smutne pożegnania. Niespodziewana śmierć Kaśki (Agnieszka Mandat) pogrąży w żałobie mieszkańców rozlewiska. Basia (Małgorzata Braunek) odbywająca długą podróż po Indiach przyjedzie na Mazury na pogrzeb Kasi.

Małgosia i młodzież

Piąta seria mazurskiej sagi koncentruje się na życiu Marysi i Pauli. - Serialowa młodzież wysunie się na pierwszy plan, ale Małgosia, którą gra Joanna Brodzik, pozostaje wiodącą postacią w naszym serialu, osobą, wokół której skupiają się wszyscy pozostali bohaterowie i niemal wszystkie wątki - zapowiada Katarzyna Kalicińska.


A.IM.

Dowiedz się więcej na temat: Cisza nad rozlewiskiem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama