Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 797
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Powrót na Mazury

Bohaterowie książki Małgorzaty Kalicińskiej wracają! Kobiety, nie bojące się marzeń i mężczyźni, którym trzeba pokazać, co się liczy w życiu. Romantyczna opowieść w pięknej scenerii Warmii.

Trzy pokolenia kobiet: Barbara (Małgorzata Braunek), jej córka Małgosia (Joanna Brodzik) i wnuczka Marysia (Olga Frycz) wciąż próbują spełnić swoje marzenia i zmagają się z losem. Akcja "Miłości nad rozlewiskiem" zaczyna się od uroczystego otwarcia nowego pensjonatu Małgosi. Jest poświęcenie pięknego, tonącego w dzikim winie domu i huczne przyjęcie. Ale też odrobina nostalgii, bo rozchodzą się drogi matki i córki.

Reklama

Barbara zamieszka w leśniczowce z Tomaszem (Jerzy Schejbal). Nie spełnią się jednak jej plany sielankowego życia w leśnym ustroniu, bo wyjdzie na jaw poważna choroba ukochanego. - Basia usiłuje go nakłonić, żeby stał się emerytem, zwolnił tempo, ale z jego temperamentem jest to niemożliwe - mówi Małgorzata Braunek.

Małgosię czekają rozczarowania. Odkryje, że prowadzenie pensjonatu wcale nie jest takie łatwe, jak się wydawało. A czy ma sens zaszycie się na odludziu, żeby harować tak samo ciężko, jak kiedyś w korporacji? Także jej związek z Januszem (Bartek Kasprzykowski) stanie pod znakiem zapytania.

Jego choroba alkoholowa może przekreślić wszystkie plany. Marysia zacznie robić karierę jako wokalistka, ale wciąż nie będzie umiała ułożyć sobie życia. Może jednak Kuba (Antoni Królikowski)

odzyska jej serce? W serialu pojawią się bohaterowie, których nie było w "Domu nad rozlewiskiem".

Ewa Sztern (Maria Pakulnis) to dawna gwiazda kina, która przeżyje romans w starym stylu. Orest (Piotr Polak) jest wrażliwym artystą. Mirka (Sylwia Juszczak) to zaś pełna energii kobieta, która może pomóc Małgosi, ale i narobić sporo zamieszania.

IP


Serialowy konkurs! Zrób trzy kroki i sięgnij po nagrody: 4GB MP3 plus serialowy pakiet płyt DVD! KLIKNIJ! >>>

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje